Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

beslenme duzeni nasil olsun

Mülayimm

Yeni Üye
Beslenme duzeni hakkinda yazilari okudum ama elimdeki yemlerle nasil bi duzen olusturabilirim bana yardim ederseniz sevinirim yemlerim:Tetre dr.wu, tetra reptomin, turtle stick ve markasini kaybettigim yem vatr nasi kaybetti derseniz yemleri bir arada tutmak icin bolmeli kap var digerlerinin markasinibiliyodum ama bu cok bilinmedik bi markaydi onu hatirliyorum .simdiden tesekkurler

Yanlıs hatırlamıyorsam 4 kaplumbagan vardı? Ya da kactane varsa kaplumbagan kabuk ölçülerini yazarsan ona göre beslenme yazılabilir.sera raffy p sera raffy I temin edebilirsen çok iyi olur.

Ewt ama suan 3 .1 i arkadasimda 4 une birden bakamadim ve baya oldu siteye girmeyeli akvaryum degisti fln

10 cm 7 cm 6cm kabuk boylari

Buyuk icin konusursak reptomin is yapar agil ve vital arti neslihanin dedigi yemler birde simdiden sera mineral olsa 3 hayvanin programida karsilanmis olur ona gore bir program yaparim size

Tm saolun elimdeki yemlere gore simdilik bitiriyim bidahakine size en bastan alincak yemleri sorarim madem elimdeki yemlerin bitmesini bekliyim saolunn

Önemli bir detay var. Bu yemler kutusundan çıkarılıp mı başka kutuya konuldu? Son kullanma tarihleri biliniyor mu?

Eldeki yemlerin bitmesi beklenmez. Hepsi aynı kategori ve reptomin harici olanları sisteme şek sokmayız. İlave olarak şu an zaten sera vital, sera mineral ve sera raffy I kesin alınmalı. Jbl agilde kemik gelişimi için önemli yemdir. Diğer zorunluların hemen arkasından gelir. Eğer yemlerin tarihleri bilinmiyorsa hepsi atılıp reptomin veya raffy p de alınmalı.

Geri