Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Böyle pozlar kolay kolay yakalanmıyor :)

Cvp: Böyle pozlar kolay kolay yakalanmıyor :)

Arkadaki ufaklık nasıl en üste çıkarım gibi bakıyor :)
Akvaryum camı olmasa doğada çekilmiş bir poz gibi, iyi yakalamışsın Okan.

O arkadaki sürekli ilginç şeyler yapıyo büyüklerin ağzından yem kapıyo falan büyüyünce nasıl baş edecem bilmiyorum :) Bide cam temizlemekten yoruldum abi sürekli su sıçratıyolar güneşte hemen kurutuyo,leke kalıyo :)

açık ve net Bremen mızıkacıları :t65y:

Maşallah çok güzel ve sevimli gözüküyorlar.

Çok tatlı gözüküyorlar. Sağlıklı yaşamlara :smile:

okankrn' Alıntı:
O arkadaki sürekli ilginç şeyler yapıyor büyüklerin ağzından yem kapıyor falan büyüyünce nasıl baş edeceğim bilmiyorum :) Bir de cam temizlemekten yoruldum abi sürekli su sıçratıyorlar güneşte hemen kurutuyor,leke kalıyor :)

Tam afacan, resme ilk bakınca büyüklerin arasından ilk o dikkatimi çekti. İşin iş ileride :)

Cam lekeleri kaçınılmaz, bulaşık süngeri ile duru suyla çıkan çıkar gerisi kalır. Komple su değişimindeki detaylı uğraş olmadan fazla müdahale şansımız yok.

kutlarım okan gerçekten orjinal bir resim olmuş. dördü birden kaçmadan bunu yakalaman büyük başarı. arkadaki küçük konusuna bende katılıyorum. bir gün zirve benim olacak der gibi bir hali var.

Bende öyle düşünüyorum cem abi ufaklık zirveye oynuyor ilerleyen zamanlarda işim zor gibi :)

Ne güzel yakalamışsınız bu pozlarııı.

benimkilerde böyledi ama biri vefat etti.:'(

Geri