Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bu yem hakkında düşünceleriniz

banyoterligi

Bordo Bereli
mailto:/product_info.php?manufacturers_id=1286&products_id=312773&osCsid=k0eocp9d95fveqgd2qfai1j1c6

İçeriği gayet güzel. Sanırım ek yem. Ne dersiniz arkadaşlar?

Cvp: İçeriği gayet güzel, ne dersiniz?

ben bu ürünün sarı kapaklı olanindan kullandim kapluslarim çok severek yedi

Hiç kullanmadım tanınmış bir marka deil ama kullananlar var size kalmış almaası.

RE: İçeriği gayet güzel, ne dersiniz?

AHM'yi hic kimse onermiyor. İcerisinde acayip derecede BOYA var. Buda cok tehlikeli.

Bence sen JBL almaya devam et. Arzu almisti AHM'yi hic begenmedi icerisindeki boyadan dolayi.

mailto:/forum/Konu-ahm-marin-fish-kaplumbaga-yemi.html

Bu yem ile ilgili görüşlerimi burada yazmıştım.Bence almaya değmez.

Alcağımdan değil sitede gezerken dikkatimi çekti içeriği de yüksek olunca kullanan arkadaşların yorumlarını almak istedim :)

Bu arada arkadsşlar kıvırcık marul falan veriyorum ben bitkiselde beslensin diye. Kafa hacmi kadar sınırı yok değil mi yeşilliklerde?

Cvp: Bu yem hakkında düşünceleriniz

Fazla yeşillik sindirim sistemlerini bozuyor ve ishal oluyor kaplumbağalar fazla vermenizi pek önermem :D her şey dozunda faydalı :)

Cvp: Bu yem hakkında düşünceleriniz

Valla bizimkinde ishal yok çok şükür. çok dediğim bir yaprak değil ama gün içinde kabuğu kadar veriyorum gece uyanıp uyanıp yiyo :D

Yalnız marul artıklarını sudan temizlemek ölüm ya. Dipte degil su yuzeynde oluyolar nefret ettim maruldan

Geri