Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

bugün pıtırın doğum günü:)

pıtırım

Altın 3 Üye
bugun benim yesil bocegim 2 yasina girdi :) o artik kocaman genc kaplus ben onu hergun artan bir sekilde seviyorum :)
geldiginde minicikti, ne de cabuk gecti zaman daha dun gibi ilk geldigi gun :) neyse uzatmayi sevmiyorum ben onu cok seviyorummm :)
İYİKİ DOĞDUN PITIRRRR
gecenin ilerleyen saatlerinde dogum gunu fotograflarini yayinlicam :)

Cvp: bugün pıtırın doğum günü:)

Doğum günün kutlu olsun sevgi pıtırcığı :)

Nice senelere Pıtır :)

Fotoları bekliyoruz :)

2. yaşı kutlu olsun pıtırın :)

2.Yaşına mutlu girdi pıtır doğum günü kutlu olsun diyelim :)

işte fotoğraflarrrr :) tutmak çok zor olduğu için kaydı çoğu fotoğraf ama göründüğü gibi pıtır çok mutlu :)

çikolatadan bıyık :) 1 seferlik diyeti bozduk :)

Süper fotoğraflar :D Mutlu yıllar Pıtır! :D

Ağzını yerim ben onun ne güzel düşünmüşsünüz doğum günü yapmışsınız :D

Çok güzel bir kaplumbağa Pıtır! :)
Pastasına bayıldım. 'üfleyeceğim ama nefesim yetmiyor' der gibi bakmış :) Nice yıllara Pıtırcık :)

çok teşekkürler arkadaşlar darısı başınıza :)

:ff: küçük bir ilçede fen lisesinde okuyoruz yurtta kalıyoruz burada sadece bir tane kaplumbağa alabileceğimiz yer vardı dün 2 tane kaplumbağa aldık.. daha çok küçükler ve biz bakımları hakkında hiçbirşey bilmiyoruz:breh: ama onları çok sevdik bakmak istiyoruz.. aldığımız yerde hiç bilgili değildi sanırım :ff: daha dün aldık hiç birşey yemediler. ayrıca kabuk güçlendirici vitamin suya mı damlatılıyo yoksa yeme mi emdircez, orada suya damlat dediler ama kullanma kılavuzunda yeme emdirin diyorlar.. boyutları serçe parmak kadar bile yok.. nelerle ve nasıl beslemeliyiz ? ve biz yurda akvaryum alamayız bu yüzden satılan kaplardan aldık zaten aşırı küçük olduklarndan şimdilik yeterli diye düşünüyoruz .s yanılıyor muyuz? ve aldığımız yerde de cam küçük bi kabın içinde 7-8 tane vardı LÜTFEN YARDIM EDİN!!!!:59:

Emine irem yeni konu acmalisin. ve bu arada yedi mi tatlidan kaplus? Mutlu yillar pitir umarim saglikli nice yillar gecirirsin

Oy yerim ben onu :) Obur pastaya da saldırmış :)) Nice yıllara :)

SiNemMm' Alıntı:
Emine irem yeni konu acmalisin. ve bu arada yedi mi tatlidan kaplus? Mutlu yillar pitir umarim saglikli nice yillar gecirirsin

yemez mii direk saldırdı zaten o yüzden düzgün çekemedim durmadı ki yerin de :)

RHoMBeuS' Alıntı:
Oy yerim ben onu :) Obur pastaya da saldırmış :)) Nice yıllara :)

teşekkürler darısı hepinizin başına :)

genç kaplumbağa' Alıntı:
mutlu yıllar pıtır

teşekkürler

Peki tatli kaplumbagalara zarar veriyor mu? Kopeklere verince kör ediyormus ya.kapluslara zarari dokunur mu

Pasta bile yaptırmışsınız valla helal olsun :D Nice yaşlara Pıtırr :)

Mutlu yılar pıtır nice yılara

SiNemMm' Alıntı:
Peki tatli kaplumbagalara zarar veriyor mu? Kopeklere verince kör ediyormus ya.kapluslara zarari dokunur mu

arada veriyorum o da çok nadir ve zararını görmedim. o günde doğum günü şerefine tedirdim daha doğrusu tutamadım hemen pastaya koştu :)

Geri