Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Canlarımdan yeni video

ecemkoten

Bordo Bereli
Yeni bir video ile geldik karşınıza :)
Yorumları bekliyoruz :)
Videonun sonunda Snow'un oburluğuna şahit olabilirsiniz :D

[video=youtube]http://youtu.be/S1b_QeXakZ0[/video]

Youtube Alternatif Link : http://www.youtube.com/watch?v=S1b_QeXakZ0&context=C3363506ADOEgsToPDskJ5D2bUMp_MrirnY4eB7HW6

Cvp: Canlarımdan yeni video

kandırmayı yavrucakları yem yemek için deli oluyorlar :) kendi kuzucuklarımı özledim müzik etkiledi beni :)

o bambu suyun üstünde mi yüzüyor? canlı değil, değil mi?

Ne kadar güzeller :) bir kere daha içim gitti bıdıklara. :) Bu arada her kaplumbağa gibi çok oburlar. :D Aynı zamanda da çok şirinler :) Fon da duygusal olmuş. :) Eline sağlık Ecem. :)

Ecem abla yerim ben bunları ilk gelen çok tatlıydı
sondada çok şekerlerdi

Hepinize çok teşekkür ederim :)

Fon duygusal oldu ama beğendim :) Bir de şarkının adı '' Return to the Sea '' olunca daha bir güzel oldu :)

Burak bey ayrı mısınız yavrularınızdan ? :)
Bambu gerçek nitratı emmesi için koydum uzun süredir akvaryumda ısırıp duruyorlar ama bambuya birşey olmuyor :) Suyun üzerinde değildi aslında filtrenin çıkış hortumundaydı ama bizimkiler söküp durdu o yüzden suyun yüzeyinde geziyor hemde tutunup dinleniyorlar.

evet ayrıyım onlar giresunda iki haftalığına babam bakıyor, ben istanbuldayım :)

gerçek olduğunu anladım da canlı gibi durmuyor, nasıl desem dalından koparılmış çiçek gibi :D

Valla çiçekçi böyle verdi bize bunu :)
Ama bizimkiler ısırık içinde bıraktı o ayrı :) İçinden geçiyorlar üstünde uyuyorlar oyuncak oldu onlara :)

Hepsi çok şeker hele o mavi gözlülere bayılıyorum ah bi bulabilsem bende onlardan hiç kaçırmayıp alıcam :)

Geri