Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

CD kapı nasıl akvaryuma yapışır

Kdarkig

Bronz 5 Üye
Vantuz hariç daha sağlıklı bir yapıştırma şekli varmı bantlarla yapıştırmayı denedim o da vantuz gibi çöküyor.

Cvp: CD kapı nasıl akvaryuma yapışır

Akvaryum silikonunu denedinizmi ?

Şu an evde mevcut değil nerden bulabilirim ve alternatif öneriler var mı

yapı marketler ve nette bulman mümkün. tabi silicon tabancası da alman lazım.

ben exo terra vb kuru alanları maddi durumdan alamıyorum o yuzden tahta bir rampa yapıp sıcak silikonla yapıştıcam ama sılıkon suya değmicek rampadan çıkcaklar sorun olmaz dimi

sıcak siliconla ben bitkiden kopardıkları yaprakları yapıştırıyordum. bunu iyiliği çabuk sertleşip yapışması bekleme süresi olmayışı. sökmek istediğinde diğer siliconlardan daha kolay çıkması. kötü tarafı esneme payı olmadığı için en ufak bir darbede atması. suya değmiyeceğine göre bir dene. zaten ıslak yüzeyde tutunmaz. tahta kullanacaksan gürgen ya da ceviz bir parça bul. kavak çok su emer ve eğilir. çam ise içerdiği reçineden dolayı salınım yaparsa suyu acılaştırır içilmez hale getirir. bir de iyi zımparalanmış olsun hayvanlara kıymık batmasın.

Geri