Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çiko ve Hürremle güneşi gördük, yararlanalım dedik :)

Onue14

Bronz 5 Üye
mailto:/KdJ6jV.jpg
çiko
mailto:/KgGNjR.jpg
mailto:/xE07EA.jpg
hürrem
mailto:/wOlWkD.jpg
mailto:/eXgnv3.jpg
mailto:/wMZzy1.jpg

Cvp: Çiko ve Hürremle güneşi gördük, yararlanalım dedik :)

Sanirim bahce sizin ilaclama gibi konularada dikkat edildiyse hayvan bu ortamda sonra kavaryum suyu ile pislikleri arindirilip akvaryuma alinabilir
Fotograflar cok guzel :)

Fotoğraflar çok güzel ama bu havalarda hasta olurlar . Hava güzel olsa bile esen rüzgar hasta eder lütfen daha 2 3 ay dışarı çıkarmayın

Evet, henüz zamanı değil. Isı 34 derece kadar olmalıki doğal güneşlendirme yapılsın. Birde temiz bir yer (parazit, mantar gibi unsurların olmayacağı) belirlenip orada bunaldığı zaman gölgeye girebileceği, susadığı zaman suya girebileceği yerler olmalı.

Sağlıklı büyüsünler.

Soğuk hava akımı aşşağıdan olur bu yüzden dikkatli olunmalı

Hava konusunu atlamisim daha tam zamani degil tabi

arkadaşlar bu sık yaptığım bir şey değil. akvaryum suyunu değiştiriyorken baktım güneş var çıkarayım dedim 15-20 dk durdular sanırım olay bundan ibaret :D

Evin içinde kalsalar daha iyi biz kaplumbağanız için en iyisini söyledik gerisi size kalmış

İç güdüsel olarak tırmanmayı severler, doğal ortamı da bulmuşlar. Yazın imkan olursa ufak bir gölet oluşturulup gözetim altında çıkarılabilir.

Geri