Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Damla vitamin

Dreamland

Bronz 1 Üye
Kaplumbağalarım için damla vitamin aldım fakat nasıl kullanmam gerektiği konusunda pek emin değilim. Yanlış birşey yapmak istemiyorum. Sizce nasıl kullanmalıyım?

Cvp: Damla vitamin

markası nedir içinde kağıt çıkmadımı ?

çıkmadı malesef FREE PATS KAPLUMBAĞA VİTAMİNİ diye bir ürün

genelde vitaminler suya yada yeme damlatılır. ama içindeki kağıtta yazan miktara göre.

internetten baktım kullanım talimatı yok ya yemine damlatabilirsiniz herhalde suya atılmıyor genel vitaminler

böyle bir vitamin adını nettede bulamıyoruz aldınız yere gidin sorun bence

Evet bende baktım bulamıyorum damla şeklinde içinde ne prospektüsü var ne bişeyi Free Pats diye bişey kullanmayacağım böyle bir ürünü.

bence gidin geri verin eyer yakınsa aldınız yer

ofisime yakın bir petshop yarın ilk işim geri vermek olacak. Alırken yemde alıyordum o arada kaynadı üzerinde pek durmadım.

değiştirin bilindik viteminler var sera nın onlardan varsa alın yoksa geri verin

bunu kullanın derim :

mailto:/img851/7020/600600.jpg

ben istanbulda bütün petshoplarda gördüm. neden yok acaba :S

istanbulda varda burda yok burda karides bile yok varda acık onlarıda kaplumbağa yemiyor ya ya hep satılmayan ucuz şeyler var burda

internet üzerinden sipariş vermeyi deneyin bence :/ kötü bi durummuş.

Sinirlendim attım aldığım vitamini :) bugün tavsiye ettiğiniz vitamine bakacağım bulamaz isem Ecemin tavsiyesine uyup internetten sipariş vereceğim. Sİnir bozucu bir durum evet ama kendileri kaybetti gitseydim kesin kavga ederdim. Birdaha hiçbirşey almayacaeım ordan, müşteri kaybettiler.

Damla vitamin

Bu vitaminide kullanabilirsiniz. Ben suyuna damlatıyorum. Nasıl kullanılacağı da yazıyor üstünde.
mailto:/2evfaed.jpg

Dreamland' Alıntı:
Sinirlendim attım aldığım vitamini :) bugün tavsiye ettiğiniz vitamine bakacağım bulamaz isem Ecemin tavsiyesine uyup internetten sipariş vereceğim. Sİnir bozucu bir durum evet ama kendileri kaybetti gitseydim kesin kavga ederdim. Birdaha hiçbirşey almayacaeım ordan, müşteri kaybettiler.

bunlara anca öyle ceza verilir. kalitesiz mal satıyorlar. eğer seranınkini bulamazsan biyo tortvit vitaminide alabilirsin. o kolay bulunuyo ve iyi bi vitamin :)

mailto:/img841/2792/d25d3biyotortvitvitamin.jpg

Geri