Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Denizli Sahiplendirme

TheNRK

Platin 3 Üye
İki su kaplumbağamıda sahiplendirmek istiyorum.
Biri 5 biri 3 yaşında
ikisininde boyu 8-9 cm civarı ikiside erkek. İyi bakabilecek cidden alabilecek insanlar mesaj atarsa sevinirim.

Cvp: Denizli Sahiplendirme

Artık gölete bırakacam büyük ihtimalle.

Facebook sayfalarında da yayınlayabilirseniz birisi çıkar

erdgn1907 bu hayvanları sahiplene bilmen için en az 100 litre civarı bir akvaryum , UV ampül , ayarlanabilir bir ısıtıcı , büyük bir kuru alan , termometre gibi daha bir sürü şey var ve bunlar masraflı şeyler bunlar sende var ise bunları sahiplene bilirsin yoksa 30 litre gibi bir akvaryumun var ise bunları sahiplenemezsin tabikide bu bana düşmez bunu sana sahiplendiren kişinin söylemesi lazım ama zaten bunu belirtmiş iyi baka bilecek yazmış iyi baka bilecekden kastı yukarıda yazdığım şartlar

Büyük akvaryumum var balık besliyorum zaten kaplumbağada düşünüyorum beslemeyi ekipmanlarımda var

ekipmanın olması güzel ama su kaplumbağaları balıklarala yaşayamaz bilgin olsun balıkların hepsini öldürür ve büyük ten kastın kaç litre acaba ?

Arkadaşlar bayram bayram sert çıkmaya gerek yok. Herkes rahat yasamaları için çaba gösteriyor. Alan da veren de dikkat eder sanırım bilmiyorsanız diyerek arkadaş size bildirmiştir.

kardeşim sana şurada bilgi sunuyoruz sen bize set çıkışıyorsun benim tek yapmak istediğim şet seni de hayvanını da mutlu etmek çünkü eğer dediğim gibi bakmazsan hayvanın hayatını kaybeder ve bizim bu forumda işimiz ne burada bilmeyen insanlara bilgi vermek sana güzelce tavsiyeler veriyorum herhangi bir argo küfür kaba söz kullanmadan sen ne biçim cevap veriyorsun bu apaçık terbiyesizliktir hem sana tavsiye verebilmem için sahiplendiren kişimi olmam lazım ben bu bilgileri yazmasam başkası yazardı bu platformun amacı bu gidip koyacaksın kaplumbağayı balıkların yanına kaplumbağada bir süre güzel yüzdükten sonra saldırmaya başlayacak balığının türünü bilmiyorum ama muhtemelen balıkda ona saldıracak kaplumbağa balıkları öldürecek veya kendisi ölecek ölmese yaralanacak veteriner le uğraşacaksın bir yandan da balıkların öldüğü için üzeleceksin böyle olmasını istiyorsan buyur devam et zaten ben artık sana bilgi-tavsiye vermem.

kusura bakmayın 2 yerde yazım yanlışı yapmışım böyle bir cevap beklemediğim için sinirden ne yazacağımı şaşırdım

Yav kardeşim ben sana balıklarlamı yan yana bakıcam dedim bana sordunmu bakımı hakkında bilgin varmı diye

tamam da ben sadece neden böyle sert çıkıştığını anlamadım ? ben sadece sana yardım etmek istemiştim eğer yazdıklarımı zaten biliyorsan verdiğin bilgiler için teşekkür ederim dediklerinizi biliyorum ve uygulayacağım diye bilridniz bende size asıl ben teşekkür ederim iyi günler derdim ve gayet güzel olurdu ne anlamı var böyle konuşmaya bir birimizi kırmaya demi Erdoğan benim kötü bir niyetim yoktu ki

Su 4 tane Facebook grubuna da, durumu izah eden, fotografli ve il/ilce bilginizi iceren bir ileti acin.
1) Kirmizi yanakli su kaplumbagasi(red eard slider)
2) Su Kaplumbağası Sevenler Besleyenler
3) Su Kaplumbağası Dünyası
4) Su Kaplumbağası Arenası / Turtle Arena

Geri