Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Dişi Kaplumbağa

Onurist84

Yeni Üye
Merhaba,

Yaklaşık 7 senedir elimden geldikçe iyi bakmaya çalıştığım kırmızı yanaklı su kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum. 100 litrelik akvaryumda ısıtıcı ve filtresiyle teslim edebilirim. Materyalleri istemeyen kişilere sadece kaplumbağayı yine verebilirim.

Teşekkürler.

Cvp: Dişi Kaplumbağa

Merhaba. Ben sahiplenebilirim. Neredesiniz ?

Çok uzakmışız . Ben kahramanmaraş' tayım

Onurist84' Alıntı:
Merhaba,

Yaklaşık 7 senedir elimden geldikçe iyi bakmaya çalıştığım kırmızı yanaklı su kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum. 100 litrelik akvaryumda ısıtıcı ve filtresiyle teslim edebilirim. Materyalleri istemeyen kişilere sadece kaplumbağayı yine verebilirim.

Teşekkürler.

resim alabilirmiyim ?

yiğitcan58' Alıntı:
Onurist84' Alıntı:
Merhaba,

Teşekkürler.

resim alabilirmiyim ?

Ekli dosyalar

• IMG_5123.JPG
    IMG_5123.JPG
    43.7 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_5125.JPG
    IMG_5125.JPG
    41.7 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_5126.JPG
    IMG_5126.JPG
    41.6 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_5128.JPG
    IMG_5128.JPG
    41.8 KB · Görüntüleme: 31

Sadece sehir icimi sahiplendiriceksiniz

Merhaba , benim 7 yaşında kırmızı yanaklı erkek su kaplumbağam var. Dişi de  sene önce öldü maalesef. Eğer hala sahiplendirmediyseniz ben sahiplenmek istiyorum dişi kaplumbağanızı. Bursa'da ikamet ediyorum ama eğer uyarsa istanbula gelip alabilirim kaplumbağayı. 100 lt akvaryumum var fakat dişiyi de alırsam akvaryumu büyüteceğim. Dönüş yaparsınız çok memnun olurum.

Merhaba, akvaryum ve kaplumbağanızın fotoğrafını görebilir miyim? İyi bakacağınızı düşünüyorsanız neden olmasın.

Kısa bir zamana kadar akvaryumda taşları vardı fakat çok büyüdüğü için kaldırmak zorunda kaldım ne yazık ki. 100 lt akvaryum şuan ama önümüzdeki ay büyüteceğim.
mailto:/r1MoGP.jpg

mailto:/LDAWjV.jpg

Sadece akvaryum degil filtreyi de değişmeniz gerekiyor bence çünkü o büyüklükte bir akvaryum büyük ve kovası dışarıda olan bir filtreyle temiz kalabilir.

normal koşullarda sık sık ben temizliyorum ama dediğim gibi akvaryumu büyütünce filtre sistemi de alacağım içine tabi. ısıtıcım da vardı fakat dişlemeye çalışıyor durmadan diye kaldırdım.

ben ilanı tekrar okuyunca farkettim ama kaplumbağınızın cinsiyeti nedir ?

Birkac hafta icinde istanbula gelme planim var eger uygun olursa o zaman alabilirim kaplumbagayi.

Merhaba sahiplendirme yapıldı mı? İstanbulda ikamet ediyorum.

Geri