Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Donatello ve Marty :)

Cvp: Donatello ve Marty :)

Akvaryumu merak etmiştim çok beğendim sanırım mor rengi çok seviyorsun ama akvaryuma çok yakışmış o renk kavga yaşanıyormu sonuçta biri büyük birisi küçük ?

Evet mor rengi çok severim :) Şu an için aralarında bişey olmadı gayet iyi anlaşıyorlar. Zaten Donatello ufaklığa zarar vermeye kalksaydı ayrı akvaryuma alırdım :)

Maşallah diyorum. Ancak donatello kameraları pek sevmiyor galiba. Saklanmaya çalışmış ama başaramamış gibi gözüküyor :)

Çok tatlılar akvaryumuna bayıldım bende mor rengini çok severim ^^

Maşallah:)spot ışık çok yakın değilmi benimki bu kadar yakında değil kaç wat ve kaç derece kuru alan acaba?

çok tatlılar :) taşlar suya salınım yapmasın dikkat :D

Yok taşların rengi çıkmıyor merak etmeyin test ettim :) 1-2 taşı numune olarak aldım ve tuz ruhunda beklettim renkleri çıkmadı. Lambanın yakınlığı iyi 7 cm uzakta ve 25 watt :) Kuru alan sıcaklığı 32 derece.

Geri