Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Donatellodan bir kaç poz :)

Cvp: Donatellodan bir kaç poz :)

Rahat hareket etsin diye akvaryumu pek doldurmayı istememiştim ama bir kaç aksesuar alıcam tamam :)

Arzu Hanım' a katılıyorum. Kabuğunu sürtecek ufak bir girintili kaya veya altından geçebileceği ağaç köküde ekstradan düşünülebilir. Tabi akvaryumu fazla doldurmamak da gerek. Uygun boyutu seçmenizi öneririrm.
Gece zaten kuru alana çıkmadığı için faydalı olur, gündüzde yorulduğunda değil kendi keyfi ve ısı ihtiyacına göre kuru alana çıkmış olur :) Bitki için bir önerim çok geniş olmasın ama su yüzeyine kadar ulaşsın. Bazen tutunup nefes alıyorlar. Marka olarak yapay bitki için Litolity benim önerimdir. İpek ve plastik karışık olanları görsel ve kalite olarak çok güzel, bende kullanıyorum. Kullanmadım ama Aqua pro içinde iyi diyorlar.
Sağlıkla büyüyecek inşallah :)

Şuan için o mesafeden kaçamaz gibi duruyor ama bir ara firar etmişti nasıl yaptı acaba :S

Geri