Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Edi ile büdü çok heycan yaptılar ( muz yediler)

edi=büdü

Gümüş 4 Üye
Daha önce hiç vermemiştim bilmiyorum muz vermeyin şeker fazla gibilerinden yazıları okumuştum daha öncelerde ki bizim forumdada vardır herhalde araştırmadım . Ama iştahla saldırdılar muza :D hoşuma gitti sağolsun kardeşimde peşimizden gelince hepberaber muz yedik :D buda videosu arkadaşlar
https://www.facebook.com/video/video.php?v=528951400464552&notif_t=video_processed

Cvp: Edi ile büdü çok heycan yaptılar ( muz yediler)

video görünmüyomu acaba arkadaşlar ?

Evet bende görünüyor video :) Muz nadiren verilebilecekler arasındaymış :) Çok tatlılar kocaman olmuşlar maşallah :)

Gerçekten çok tatlılar , benim kapluşlarla adaşlar :)

tubidik' Alıntı:
Evet bende görünüyor video :) Muz nadiren verilebilecekler arasındaymış :) Çok tatlılar kocaman olmuşlar maşallah :)
sağol abla valla kocaman oldular :) şimdiye kadar hiç vermemiştim ilk iki sen eiçinde bukadar çabuk geliştiler sonraki dönemde yani 3.senedeise biraz durdurabildim yoksa aynı şekil devam ediceklerdi :D akvaryumdan atlayıp yatağa falan direk kaparlar kolumu başımı yatak direk akvaryumun yanında :D

Berkcan' Alıntı:
Gerçekten çok tatlılar , benim kapluşlarla adaşlar :)

Teşekkür ederim :)evet adaşlar :)

İlk önce dikkatimi yanakları çekti.Kırmızı yanaklı değilde kızıl yanaklı mı acaba :) Benimkiler turuncuya yakın derecedeler , sizinkiler alev gibi , farklı tür mü acaba ? İkincisi muzu direk uzatmanız aklıma Gökhan Zan'ı getirdi :t65y: Bayağı büyümüşler , özene bözene büyüttüğünüz belli , iyi vakitler geçirmenizi dilerim , cavanar gibiler :)

Jericho' Alıntı:
İlk önce dikkatimi yanakları çekti.Kırmızı yanaklı değilde kızıl yanaklı mı acaba :) Benimkiler turuncuya yakın derecedeler , sizinkiler alev gibi , farklı tür mü acaba ? İkincisi muzu direk uzatmanız aklıma Gökhan Zan'ı getirdi :t65y: Bayağı büyümüşler , özene bözene büyüttüğünüz belli , iyi vakitler geçirmenizi dilerim , cavanar gibiler :)

Şu anda evdekiler uyumuş olasına rağmen sesli bir kahkaha attım :D evet biraz öyle oldu galiba kardeşim aldığı muzu abi sende ye diyince oturdum akvaryumun önünde yiyodum aklıma geldi verilmemesi gerekiyo normalde şeker oranı yüksek olduğundan ama şimdiye kadar farklı hiiçbir yiyecek yemedikleri için bir değişiklik olsun dedim onlarda hevesle yediler :D . Vallahi bi yorum yapamıycam ama genelde başlarındaki kırmızılıklar direk baştan sona düz kırmızı olmuyo benim bildiğim yapısına boyuna göre hani nekadar büyürse okadar daha belirginleşiyo ve ayrıca sarılık ve kırmızılık ta var iki renk iki uç kısmında çok az sarılık ordan kırmızıya doğru geçiyo en azından biizimkiler bu şekilde :D

maşallah ya nası yediler öyle :D

Geri