Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Filtrede kaşınan Olivia

olivia-peter

Bordo Bereli
Peter mango başında nöbet tutunca oda çaresini bulmuş :D
[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DZ6l_eJf5Y8[/video]

Cvp: Filtrede kaşınan Olivia

Aynı benim Yaramaz gibi filtreye karşı ayrı bir ilgisi var =)

Bir ara gördüm aynen şöyle bakış attı: ben seni gördüm beni çekiyosun hadi çek. Meşhur ettin beni zaten. Bir de yetmezmiş gibi taliplerm çıktı. Hadi pakalım hayırlısı...
Güzel.Zilli nin taklitini yapmış...

Yok böyle bir tatlılık ya :) Ağustosa göre tam :)

filtreyi düzeltseydin bari hayvan güdük necmi, yetişemiyor. :smile: yine böyle yakalarsan elini suya sok arka tarafından kaşı. o filtrede kaşıyorum sanıyor. ben üşenmezsem bazen kafa mango altındayken kaşıyorum. hayvan mangoda kaşınıyor sanıp kıvırtıyor.

hahahaha :) öylemi cem abi bende deniyim hani :) önceden yapıyordum ama kuru alana koyuyordum temıizliğini yaparken akvaryumun. Öyle kaşıyor gibi yapıyordum kaşıdığım tarafı iyice getiriyordu parmağıma doğru :)

bazı hayvanlar bu durumdan çekinirken bazıları ses çıkarmıyor. seninki bu model.

Olivia'nin da cinsiyeti belli olmadan talipleri cikti:t65y:
bircok kere duzelttim o filtreyi ama videoda az bir kismi var uzun bir sure kasindi orada hatta 3 gun kullandi.
Bizim akvaryuma el sokulmuyor ya kendini snapping zanneden Peter iceri giren herseyi isiriyor.:rolleyes:

Bir de erkek olursa herkese dirsek atmış olur. Filtreyle bir çok kere Hayri boğuştu. Geçen gün filtreyle boğuşucam diye kuru alanı kırdı.

Buzdolabını sırtlamış gibi gözüküyor :)
Bu akvaryum içinde el ısırmada ortak derdimiz var Neslihan. Geçen gene sinirlendim bıraktım dalgıç floresanı ne haliniz varsa görün dedim. Gerçi gene dayanamayıp düzelttim. Bu seferde onu kullanıp kaçarlar.

Çok tatlı çıkmış :)

Isırma konusunda, işim kötüsü sen akvaryumda bir şeyi düzelteyim diye uğraşırken farkında olmadan gelip ısırdıklarında çok kötü sıçrıyorum ben ve elimi aniden çekince ister istemez havada salto atıp suya düşüyolar üzülüyorum ama bi yandanda gülüyorum :) havada salto atıp suya daldıktan sonra cıkıyp suratıma saf saf bakıyolar o an a bitiyorum :)

Maşallah çok sevimli. :rolleyes: Makbuş ta böyle mango boş olduğu halde filtreyle kaşınıyor :):rolleyes:

Bende video açılmadı. Sanırım bir sorun var (benim internette)
Bu arada olivia-peter, sakıncası yoksa, mesleğiniz nedir?

Babam da turizmci sayılır. Geçen gittiği yerden kara kaplumbağası getirdi. Baktık büyüttük sonra emirgan korusuna bıraktık. O na orda bakıyolar. Yorumları okudum gülmekten yerlere yattım. Biz ne komik insanlarız.

Geri