Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

game of kaplumbağa :))

dicolele

Bronz 3 Üye
akvaryum temizliği sırasında ikisinide kitabımın üzerinde buldum :) game of thrones izleyenler-okuyanlara gelsin hehehe :D

Ekli dosyalar

• 2013-12-08 14.12.59_20131208141531166.jpg
    2013-12-08 14.12.59_20131208141531166.jpg
    209.6 KB · Görüntüleme: 59
Cvp: game of kaplumbağa :))

:haha::haha: Sabırsızlıkla yeni sezonu bekliyordum hiç gerek yokmuş :D Sizin evde çekiliyor demek :D

hahahaha :D oyuncu tripleri hiç çekilmiyor, ama katlanıyoruz :D

yok bunlar seçmelere hazırlanıyor. belki rol kaparlar. :smile: bu arada hakikaten bu dizi ne zaman başlayacak. the vikings kesmedi. sezonun ortasına geldik.

kotalı internet mağduruyum diziyi takip edemiyorum,kitabındayım ben :D

vikings kimse sevmemiş :)

Nisan 2014. ocak ayına alınma gibi bi dedikodu dolandı ama tutmadı. ilk fragman yayınlandı spring 2014 diye açıkladılar.

Kitaptan devam Dicle diziye her şekilde yetişirsin o kadar yavaş ki :D Keşke başlamayıp bittikten sonra izleseydim dedim bir ara ama ömrüm yetmez :D

Bu arada hayvanları akvaryum suyu olan bir kapta bekletmeli. Kuru yerlerde susuz kalmaları uygun değil. Bu hem stresi artırır hemde steril olmayan ortamlar uygun değil.

uyarı için teşekkürler bundan sonra öyle yapacağım :)

cem' Alıntı:
yok bunlar seçmelere hazırlanıyor. belki rol kaparlar. :smile: bu arada hakikaten bu dizi ne zaman başlayacak. the vikings kesmedi. sezonun ortasına geldik.

İzliyor musun Cem :) Ben bu sezon başlamadım bulaşmadım hiç.Eğlenceli olmuş :)

Guzel olmus :)
Daenerys, joffrey ve bran disinda tam oturmus cok cok iyi cidden :)

Geri