Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Gözleri bir türlü düzelmiyor :(

hümeyraa

Bronz 2 Üye
Merhaba arkadaslar. Kaplumbagam gecirdigi rahatsizlik sonrasında gözleri kapanmıstı. bende elimden geleni yapmıstım ve sag gözünü tamamen actı sol gözünüde yarım acmıstı sevinmiştim burda sizinle paylasmıstım. Ama hala gözünü acmadı hatta tamamen kapattı ! gözüne ilac suruyorum saglıgı cok iyi görünüyor yem yemesi mükemmel ama hala gözü düzelmiyorr cok üzülüyorum :(

Cvp: Bir türlü düzelmiyor :(

fotoğraf koyarsanız daha fazla yardımcı olabilirsiniz; hangi ilacı kullanıyorsunuz?

evet bi veterinere götürmek en iyisi.

kesinlikle veterinere götürmelisiniz en uygun tedaviyi hekim verecektir

Arkadaslar en kotu halinde götürdüm veterinere hiç bir sey yapmadı simdimi yapacak ilgilenmiyorlar emn olun.. gentegut ve terramisin kullanıyorum[/align]

Başka veterinere gitmenizi öneririm. Her veteriner hatta bir çoğu bu hayvanlar konusunda yüzeysel bilgili. İstanbul' da iseniz veteriner Vildan hanımı öneririm.

Geri