Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hırsız penguen

AEK

Bordo Bereli
http://www.youtube.com/watch?v=F6kdN25zFiE

Cvp: Hırsız penguen

üçkağıtçılık hayvanlarında kanında var. :smile: iyi güldüm. bir de çaktırmadan bakıyor. aynı bölgeden götürmese diğeri uyanmazdı.

cem' Alıntı:
üçkağıtçılık hayvanlarında kanında var. :smile: iyi güldüm. bir de çaktırmadan bakıyor. aynı bölgeden götürmese diğeri uyanmazdı.

:) En sonuncusu başından beri diğerinden çalanın yanına kurulmuş onunkini götürüyorya orada olay kopuyor :) Hırsızın çaldıklarını çalıyor :)

sen deyince farkettim. o üçkağıtçının yuvasıymış, yer mi. bende ilk olan uyandı sandım. dolap beygiri filmi gibi. :smile:

Adam diyorya nede olsa hırsızları en iyi o bilir. Orada çözülüyor mevzu :) Diğeri daha uyanık, tezgahı hırsızın tam yanına koymuş. Aynen dolap beygiri filmi, düşünsene 50 tane taş var kutupta dönüp duruyor.
Bunu seyrettiğim gün aklıma geldikçe gülüyordum, deli sanacaklardı :)

Muhteşem :) kıyamam ya :) yuvayı alsa haberi olmayacak diğerinin, uyanığa bak sen :D

Çok iyi yaaa Nası güldüm :) Çaktırmadan yandan yandan bakıyor bide :D

Diğeri dönünce durup yana yukarı doğru baktığı an varya, tam üçkağıçı :)

Geri