Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ihlamur

umran_ca

Yeni Üye
Kızım Kekiği mantar yüzünden kaybettikten sonra oğlum Ihlamur'u aldım maşallah çok hareketli kaç aylık bilmiyorum ama çok sevimli :)
mailto:/64foeo.jpg

Akvaryumunuzda filtre var mı? Suyun temizliği pek iyi görünmedi bana..
Ayrıca kuru alan için kiremit mi kullanıyorsunuz? (su seviyesi de yetersiz gibi)

temizliğe pek dikkat etmemişsiniz anlaşılan kuru alanı strafor, hazır kuru alanlardan ve ya cd kabından yapabilirsiniz.Kiremit sağlıksız görünüyor en azından temiz olsun.Kapluşunuz da çok şeker :)

Kuru alan...! çok kirli..birde sanki paslı bişeyler var suyun içerisinde.. ama kapluş maşalahh çok sevimli :)

Kiremitler var :) Daha temiz bir kuru alan yapsanız daha sağlıklı olur.

Paludaryumunuzu uzaktan çekebilir misiniz? Kapluş çok tatlı ama bu fotoğrafta çok şey eksik gibi görünüyor. Su olduğunu farkedemedim bile...

Akvaryumunuza bir filtre alın cd kabından bir kuru alan yapın bunlar enfazla 20 tl tutar.

Geri