Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İlk Kaplumbağa akvaryumum

smuti

Yeni Üye
mailto:/jre6ns.jpg
mailto:/28a8f9e.jpg
mailto:/rr08p3.jpg
Arkadaşlar yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

Cvp: İlk Kaplumbağa akvaryumum

Tek kelime ile harika olmuş.:t65y:
Yanlız o yukardan akan su çok yüksekte gibi geldi bana kaplumbağalarınız küçükse onun hızına kapılabilirler.
Birde kuru alanda ısıtıcı göremedim.
bayıldım ama:D

Muhittin bey çok güzel hazırlamışsınız :)

Filtreleme sisteminiz hakkında biraz bilgi verebilir misiniz :)

Harika olmuş :)
Kuru alan kendi yapımınız mı?

Görsellik açısından gayet hoş bir akvaryum olmuş :) Hayırlı olsun.

Woooww :eek: mükkemel olmuş bayıldım yani ama o akıntı kapluşu rahatsız ediyordur büyük ihtimal onu biraz daha uzatıp suyun içine koysanız daha iyi olur.

Cvp: Cvp: İlk Kaplumbağa akvaryumum

Mehmet YAŞAR' Alıntı:
Tek kelime ile harika olmuş.:t65y:
Yanlız o yukardan akan su çok yüksekte gibi geldi bana kaplumbağalarınız küçükse onun hızına kapılabilirler.
Birde kuru alanda ısıtıcı göremedim.
bayıldım ama:D

Mehmet bey teşekkür ederim yorumlarınız için filtrenin çıkış borusunu emaneten öyle koydum bir çözüm bulacağım, kuru alan ısıtıcısı resmim çekerken çok aydınlık olduğu için çıkardım.

kerberos' Alıntı:
Muhittin bey çok güzel hazırlamışsınız :)

Filtreleme sisteminiz hakkında biraz bilgi verebilir misiniz :)

Filtre olarak dolphin dış filtre kullanıyorum. Saygılar

AEK' Alıntı:
Harika olmuş :)
Kuru alan kendi yapımınız mı?

Kuru alan ve kayaları kendim yapmadım akvaryumcuda hazır kayalardan bi kombinasyon oluşturdum aslında düşündüğüm sistem bu değildi arkaya strafordan kaya siparişi verdim sahibindende bir arkadaşa koyduğu fotolar ile yaptığı iş arasında dağlar kadar fark vardı, yani çok basit bir işçiliği vardı kırıp attım. Bu bana 110 Tl'ye mal olunca hazır kaya almaya karar verdim. Saygılar

_Emre___' Alıntı:
Woooww :eek: mükkemel olmuş bayıldım yani ama o akıntı kapluşu rahatsız ediyordur büyük ihtimal onu biraz daha uzatıp suyun içine koysanız daha iyi olur.

Evet biraz akıntı söz konusu ama geçici bir durum bir çözüm bulacağım. Yorumunuz için teşekkürler

Geri