Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbul acil sahiplendirme

ersbus

Yeni Üye
Merhaba,
Geçen günlerde komşumuz kötü şartlarda bakıyor diye iki su kaplumbağası sahiplendik geçici süreyle. Ancak kendimize ait 4kaplumbağamız olduğu için artık yetişemiyoruz ve bu 2 canı sahiplendirmek istiyoruz. İkisi de küçük 1 yaşını geçmemişler sanırım.
Çok sağlıklı ve güzeller. Biri erkek biri dişi. İnanın imkan olsa asla bırakmak istemeyiz. Bu şartlarda yavrularımıza iyi bakacak sahiplenecek birini arıyoruz.

Erkeğin resmini iki defa yollamışım. Dişinin resmi eklenmiştir.

Ekli dosyalar

• 0A1489FC-5956-40F5-8A8F-70C7E2562A38.jpeg
    0A1489FC-5956-40F5-8A8F-70C7E2562A38.jpeg
    764.1 KB · Görüntüleme: 11
  • CCF8720E-0FFF-49AE-9E65-0479FFF8F7F0.jpeg
    CCF8720E-0FFF-49AE-9E65-0479FFF8F7F0.jpeg
    764.1 KB · Görüntüleme: 11
  • F99CCE3C-4529-4789-B492-47D1179B5B90.jpeg
    F99CCE3C-4529-4789-B492-47D1179B5B90.jpeg
    609.7 KB · Görüntüleme: 16
Su 4 tane Facebook grubuna da, durumu izah eden, fotografli ve il/ilce bilginizi iceren bir ileti acin.
1) Kirmizi yanakli su kaplumbagasi(red eard slider)
2) Su Kaplumbağası Sevenler Besleyenler
3) Su Kaplumbağası Dünyası
4) Su Kaplumbağası Arenası / Turtle Arena

Merhaba, benim kızım çok uzun bir zamandır bir su kaplumbağası istiyor kendini 12 yaşındadır ve kendisine bir su kaplumbağası istiyor

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendisine doğum günü hediyesi olarak sahiplenmek istiyorum. Ama hiç merak etmeyin çünkü kendisi en iyi şekilde bakacaktır acaba.

Murat bey foruma hoş geldiniz; sahiplenmeden evvel bu bilgileri okursanız iyi olur. Biraz masraf isteyen 25-30 sene gibi ömrü olan bir hayvandır. Özellikle elzem olan malzemeleri kışa girmeden edinmenizde fayda var.
mailto:/forum/konu-slider-turu-su-kaplumbagasi-bakim-kilavuzu.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
cem' Alıntı:
Murat bey foruma hoş geldiniz; sahiplenmeden evvel bu bilgileri okursanız iyi olur. Biraz masraf isteyen 25-30 sene gibi ömrü olan bir hayvandır. Özellikle elzem olan malzemeleri kışa girmeden edinmenizde fayda var.
Merhaba Cem bey verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim

muratincekara' Alıntı:
cem' Alıntı:
Merhaba Cem bey verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim

Kendisi zaten bu konuda deneyimli bir bu sepebten çok iyi bakacağını eminim

asliaral' Alıntı:
Su 4 tane Facebook grubuna da, durumu izah eden, fotografli ve il/ilce bilginizi iceren bir ileti acin.
1) Kirmizi yanakli su kaplumbagasi(red eard slider)
2) Su Kaplumbağası Sevenler Besleyenler
3) Su Kaplumbağası Dünyası
4) Su Kaplumbağası Arenası / Turtle Arena
Merhaba su kaplunbağalarınızı sahiplenmek istiyorum

Cvp: İstanbul acil sahiplendirme

Merhaba, gerçekten gerekli ekipmanları sağlayıp uygun bir ortam sağlama sözü verirseniz elbette memnuniyetle size teslim etmek isteriz:)

Ben size sözzzzzz veriyorum fakat kaplumbağayı 1 ay sonra alabilirim [emoji4]

Geri