Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbul sahiplendirme

Emirhan

Bronz 1 Üye
Merhabalar kaplumbağa mı sahiplendirmek istiyorum nedeni ise birden fazla nedeni var en başta hak etiği hayatı suamamak geliyor artık büyüdü kocaman oldu yeni bir akvaryuma iyi bir filtreye ihtiyaç duyuyor fakat bazı nedenlerden örneğin o kadar büyük akvaryumu koyacak yer olmaması gibi sebeplerden dolayı ömürlük akvaryuma çıkamıyorum akvaryum küçük filtre dandik hayvanın pisliği büyüdüğü için 2 günde akvaryum bataklığa dönüyor.. Bu nedenle kimse suyu değişmiyor pis suda günlerce kalıyor ta ki ben değişene kadar çok pislediği için koku yapıyor bu nedenden ailem de çok fazla kızıyor vermek istemiyorum ama onun için en iyisi bu..

Hayvanla ilgili bilgiler:
1 yaşında
Kabuk boyu 14, 15 cm civarı
Cinsiyet konusunda pek bilgim yok :)
Geçirmiş hiç bir hastalığı yok
Şuanda en ufak bir rahatsızlığı vb. Yok
Tür; kırmızı yanaklı su kaplumbağası
(hayvanla ilgili sorular sora bilirsiniz eklerim)

Ücretsiz veriyorum adı üstünde sahiplendirme

Alacak olan kişi de olması gerekenler:
En en önemlisi ona hak ettiği hayatı suna bilmesi bu ne demek oluyor şöyle 150 litre civarı akvaryum, geniş kuru alan, ısıtıcı lamba ve UV lamba, ısıtıcı, iç filtre, kaliteli yemler yani bunun gibi şeyler ben bu koşulları yerine getiremediğim için veriyorum bu hayvanı almak kocaman bir sorumluluk bir hrvrse almayın bu saydıklarımın sizde olduğunundan emin olmam için akvaryumunuzun bir videosunu çekmenizi istiyorum video ismimi geçirin biraz fazla şey istiyor ola bilirim fakat benim gibi birine vermek istemiyorum ona gerçekten iyi bakacak bir sahip lazım

İletişim
Yer; İstanbul/Avrupa

Resimler:
qA8lPZ.jpg

7BXbvl.jpg

r08V3V.jpg

Z5QVEk.jpg

WX9ZQN.jpg

M1gya2.jpg

VQXLrP.jpg

(kapta bakılmıyor o yeşil yere resim çekmek için koydum)

Lütfen almaya niyetli ve yazdığım kriterleri yerine getirecek birisi yazsın bu arada kaplumbağamın adı Safir öyle bırakmanızı rica ederim :)
İyi günler...

Disiye benzettim ancak 1 yasinda olduguna emin misiniz?

Bahsettiginiz suda, Allah korusun mikrop kapabilir.

Bir de bu forumun Facebook grubuna ilan acin isterseniz.

Geçen sene aralık ayında aldım yani evet 1 yaşında olduğundan eminim.

Aynen öyle o suda mikrop kapma olasılığı çok yüksek bunun önüne geçemiyorum yukarıda yazdığım nedenlerden mecburen sık sık suyunu değişiyorum

Yarın sabah Facebooka ilan koyarım bi kaç yere daha koydum pek vermek istemiyorum bir yandan akvaryumlara bakıyorum imalatçılara vb. Bakacağım eğer gerçekten iyi bir sahip bulamazsam kendim bakmaya devam ederim kötü birine bırakmak istemiyorum çünkü

Masallah cok da guzel bir hayvan.Kafasindaki kirmiziliklar falan.Hepsinde tam o sekil olmuyor.

1 senede iyi boy atmis. Umarim hakkinda hayirlisi olur kaplumbaganin.

Facebook'tan belki birileri cikar ancak en guzeli dedigin gibi kendin bakman.

Yer kismini bilemiyorum ancak bir kere sistem kurduktan sonrasi rahat aslinda.

Cem Bey bu konuda fikir verebilir sanirim

Cvp: İstanbul sahiplendirme

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif][size=small]kaplumbağaları sahiplendirdiniz mi?
[/font][/size]

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]merhaba eğer sahiplendime olmadıysa sahiplenmeye hazırım anadolu yakasındayım üsküdarda perşembe günü gelirim almaya eğer yarına kadar bana ulaşırsan 05524093511[/font]

Merhabalar;
 Yerim İstanbul Maltepe ve kaplumbağalarınız hala mevcutsa; ben talip olurum...

Saygılarımla;
Levent B. Kutlu

Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok iyi şekilde bakacağıma emin olabilirsiniz. Mail adresim
[email protected]
İletişim kurabilirsiniz.

Geri