Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İşte Browny'im <3

Hüsom48

Gümüş 3 Üye
İşte merak ettiğiniz büyük kaplumbağam brownyy <3

mailto:/photo/my-images/6/dsc03371pn.jpg/

mailto:/photo/my-images/196/dsc03366iy.jpg/

mailto:/photo/my-images/839/dsc03365am.jpg/

mailto:/photo/my-images/267/dsc03364i.jpg/

mailto:/photo/my-images/560/dsc03362w.jpg/

mailto:/photo/my-images/641/dsc03361e.jpg/

mailto:/photo/my-images/854/dsc03357ke.jpg/

mailto:/photo/my-images/594/dsc03356q.jpg/

mailto:/photo/my-images/851/dsc03354y.jpg/

mailto:/photo/my-images/215/dsc03352si.jpg/

mailto:/photo/my-images/840/dsc03351l.jpg/

mailto:/photo/my-images/651/dsc03336hs.jpg/

mailto:/photo/my-images/513/dsc03325c.jpg/

mailto:/photo/my-images/822/dsc03317x.jpg/

Resimler bunlar <3

Cvp: İşte Browny'im <3

Çookk tatlı maaşallah :) Size ve kapluşa uzun ömürler dilerim :) Bu arada kabuk rengine bayıldım :)

yeşim abla ve umut abi teşekkür ederim sizce sağlıklı bir kaplumbağa gibimi ? ona birşey olmasından çook korkuyorum..
umut abi dişi ama erkek gibi gücü var maşşallaah :D
Sizce kaç yaşındadır benim kapluşum...
alt kabuğu nasıl benim aşkımın .D

teşekkür ederiz derya ablası yeni fotoğraflar haftaya :D

1 yaşını geçgin olduğu kesin ama kaç yaşında olduğuna dair tam olarak bir tahminde bulunamayız :) Üst ve alt kabuğu harika görünüyor bence :) Kapluş çok sağlıklı turp gibi maaşallah :D

Kabuk boyu 16 cm olmuş, normalde erkek olsa up uzun tırnakları olurdu :)

Evet baya buyuk ama gozumde hala bır bebek ılk gun geldıgınde yanı 5 gun once geldıgınde yem bıle yemıyordu sımdı massallah :D onuuu coook sevıyorum dun elımı ısırdı ve kanatmayı basardı ama olsun :D o herseye deger <3

Benimde kapluşum Donatello büyük ihtimalle dişi olucak. Daha erken 7 aylık ama ben dişi olacağını düşünüyorum :) Henüz 7 cm. Dişiler hızlı büyüyorlar. Sanırım 2 yıl sonra sizin kapluşun boyuna gelir :)

Kaplumbağanızın ismi çook güzelmiş :D resimlerini görmek isterim açıkcası merak ettim

evet bencede dişi çünkü 7. ayında 5-6 cm oluyorlar :D

bu hayal mi şakamı dünyada bu kadar şirin bir kaplumbağa olmaz ki :D inanamıyorum çook tatlıı resmen aşık oldum :D

ama yani bu gerçek olamıycak kadar tatlıı ama :D kabuklarıda çok hoş ve dikkat çekici kabuk araları açılmaya başlamış sanırım bu güzel bir şey büyümeye işaret diye biliyorum ama en iyi siz biirsiniz :D

evet bencede dişi ama sizi şaşırtmasın erkekte olabılır :D

Tırnaklarına bakınca dişi gibi geliyor ama kesin konuşmam için 5 aya ihtiyacım var :)

Geri