Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İzmir ücretsiz sahiplendirme

korhan

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. İki adet kırmızı yanaklı su kaplumbağamız var. Bir dişi bir erkek. Tahminen 3 yaşlarındalar. Dişi olan yaklaşık 25 cm kabuk boyunda. Erkek olan yaklaşık 14 cm kabuk boyunda. 2 yıldır bendeler. 500 lt akvaryumda 200 lt su ile bakıyorum. Eheim sera yemlerle besledim. Balıklarımiz ve kedimiz de var. Ben artık hepsinin bakımına yetişemiyorum. Bakımına vakit ayırmakta çok zorlanıyorum. Bu nedenle ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. İzmir içinde elden teslim edebilirim.

Konu burada kaynayabilir. Adminlerimiz, sahiplendirme kismina tasiyabilirler mi?

Merhaba arkadaşlar. İki adet kırmızı yanaklı su kaplumbağamız var. Bir dişi bir erkek. Tahminen 3 yaşlarındalar. Dişi olan yaklaşık 25 cm kabuk boyunda. Erkek olan yaklaşık 14 cm kabuk boyunda. 2 yıldır bendeler. 500 lt akvaryumda 200 lt su ile bakıyorum. Eheim sera yemlerle besledim. Balıklarımiz ve kedimiz de var. Ben artık hepsinin bakımına yetişemiyorum. Bakımına vakit ayırmakta çok zorlanıyorum. Bu nedenle ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. İzmir içinde elden teslim edebilirim.
Merhaba duruyorlarmı acaba hala?

Geri