Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Jbl Aquabasis Hakkında

Alvin

Bronz 1 Üye
arkadaşlar akvaryum tabanında küçük taşlardan var fakat bu taşlar kaplumbağalar için tehlikeli olduğu için ben de akvaryum kumu almaya karar verdim bu jbl aquabasis bitki büyütmek için diyor ama ben bunu koysam kapluşlarıma bir zararı dokunur mu

arkadaşlar jbl turtle sun aqua vitamini alayım mı ve bu vitamin nasıl kullanılıyor

Cvp: Jbl Aquabasis Hakkında

JBL vitamin çok iyi olur. Tavsiye ederim.

Kumu tavsiye etmem. İçeriğini net bilmesemde hızlı bitki gelişimi için yoğun demir vs gibi elementler içeriyordur. Yani olması gerekenden fazla bitki minerali içerebileceği için denge bozar. Zaten kaplumbağalarda canlı bitkilerin yetişmesine izin vermeyeceği için bu anlamda da faydassı olmayacaktır. Ancak su bitkisi yetiştirip yemlemek isterseniz ayrı bir yerde yetiştirmek uygun olur.

emre abi yine sorunlarıma yardımcı oldun çok saol

Hiç önemli değil Arda :)

bende kum olarak quartz kullanıyorum

Geri