Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

JBL energil

Dilan1903

Taç 2 Üye
https://hizliresim.com/p/yukle

Evet arkadaşlar yeni aldığım energilin tarihine bakmak daha yeni aklıma geldi 1 sene sonra için almam gerekiken 3 aylık almışım önce farketseydim iade ederdim ama geç kaldım şimdi soru şu ben bunu nasıl değerlendirebilirim ?

3 ayda çeyreğini dahi bitiremezsin. Alım satımda konu açıp bölme usulü civarda birine sat. Dolapta muhafaza et. Bir ay daha belki götürür.

Cvp: JBL energil

yem almadan önce satıcıya ısrarla sorunuz, bir satıcıya mesaj atmıştım en az 6 aylık son kullanma tarihi olsun diye tam 6 aylık göndermiş :D :D gerçi 250 ml benimkine 3-4 ay dayanıyor allahtan

250'likte 1 seneye kadar; 1000'likte bir sene üstü olması iyidir. Skt ne kadar geç olursa yem o kadar taze olur.

Evet ama akıl edip bakmadım tarih uzundur diye neyse artık sağlık olsun

Cvp: JBL energil

Selamlar,

Bende JBL energil alıyım diyorum fakat raffy I'dan daha iki kutu var 2018'e kadar alsamda yem programına eklesem raffy I verdiğim günlerin bazılarına onun yerine JBL energil eklesem olur mu ?

Gerek yok energil iri. Gammaruslar bitince alman doğru olur. Hayvanlarda büyümüş olur. Energil kolay biten bir yem değil. Tüketecekleri boya gelsinler. Elindeki stokları eritirsin.

Cem'in onerdigi gibi, sehir bilginizi iceren bir konu acin isterseniz
Yada,bulundugunuz yerde golet vb varsa, sevabina beslersiniz ordaki kapluslari

Beslemek daha mantikli olur dediğiniz gibi bulabilirsem gölette onlara veriririm yesinler teşekkür ederim

Geri