Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kabuk yumuşaklıgı ve akvaryumda su oranı

kolili0

Bronz 4 Üye
Ben yeni küçük kamplumbağa aldım ve üstü yumuşak çok yani sert değil ne yapmam lazım . Birde ne kadar su koymam lazım içine daha küçük kaplumbağam.

Cvp: Bi bakar mısnız.

güneşlendirin ısıtıcı filtre akvaryum masa lambası ekipmanı olan bir akvaryum yapın büyüdükce sertleşcektir kabu

Akvaryumdamı besliyorsunuz ekipmanlarınız tamammı ?

sadece ısıtıcım yok onu en kısa zamanda alırım ne kadar su koymam lzm içine akvaryumda besliyorum.

herhangi bir limiti yok koyabildiğiniz kadar koyun ne kadar çok su olursa o kadar iyi kuru alanı engellemediğin sürece sorun yok. Isıtıcı çok önemli sanırım bunu biliyorsunuzdur. Umarım sağlıklı ve mutlu büyür...

1-ısıtıcı fiyatları ne kadar
2-kuru alanımı kendim yaptım pet shoptan alabilir miiym var mıdır yani =)(fiyatı ne kadar )

sponsorumuz olan www.otuz.com adresinden gerekli fiyatlara bakabilirsiniz.

Son sorum suyun derecesini ölçmek için termometreyi nereye koymam lzm ?

kolili0' Alıntı:
Son sorum suyun derecesini ölçmek için termometreyi nereye koymam lzm ?

akvaryumun dışına yapıştırılan termometrelerde var. ama suyun içine koyulan daha kesin sonuç veriyor sanırım

Cvp: Kabuk yumuşaklıgı ve akvaryumda su oranı

Pet shoplarda kuru alanlar pahalı en ucuz 20 tl ısıtıcıda ortalama 20 tl :)

Geri