Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kafa boyutunu anlayamadım

kaan55

Bronz 5 Üye
arkadaşlar ben bu kafa boyutu olaynı tam anlayamadım sadece kafasının boyutuna göre mi vericez yoksa boynunuda mı katıcaz?
Adsız.png
Ekli dosyayı görüntüle 7188

Ekli dosyalar

• Adsız 2.png
    Adsız 2.png
    3.5 MB · Görüntüleme: 12
Kuru alan olarak o köpüğü kullanmayın ısırıp yutma ihtimali çok yüksek suya attığınız yem kopüğe giderse kesinlikle ısırıp yiyecektir

Hayvanın kabuk boyu kaç cm?

Stick yem ne marka?

Ölçüde kafatası çapı kadar baz alıyoruz. Boynunu katmayın.

O strafor olmaz. Taneli hayvan yutarsa büyük sorun çıkar. Hayvan ufak cerrahi müdahale de olmaz. Midesinde kalır.

CD kabı birkaç aylık bir süreç için olur. Petshoplarda çengelli vantuz satılıyor.

Bu konuda kuru alan örnekleri var.

Hayvanın kabuk boyu kaç cm?

Stick yem ne marka?

Ölçüde kafatası çapı kadar baz alıyoruz. Boynunu katmayın.

O strafor olmaz. Taneli hayvan yutarsa büyük sorun çıkar. Hayvan ufak cerrahi müdahale de olmaz. Midesinde kalır.

CD kabı birkaç aylık bir süreç için olur. Petshoplarda çengelli vantuz satılıyor.

Bu konuda kuru alan örnekleri var.
4 bucuk santım. şuanlık lotus food kaplumbaga yemi kullanıyorum 5 gun içerisinde sera raffy p alıcam

Stick yemde jbl rugil, tropical axolotl, tetra reptomin baby yada omega one juvenile turtle sticks yemlerinden birini alın.

Gammarusta sera, tropical, tetra veya dajana markalardan birini alın. Sabahları stick yem akşamları gammarus verin.

Yemi alın ona göre ölçüyü hesaplayalım. Yemlerin boyutu farklıdır.

Şu an lotustan 1,5-2 tane deneyin.

Stick yemde jbl rugil, tropical axolotl, tetra reptomin baby yada omega one juvenile turtle sticks yemlerinden birini alın.

Gammarusta sera, tropical, tetra veya dajana markalardan birini alın. Sabahları stick yem akşamları gammarus verin.

Yemi alın ona göre ölçüyü hesaplayalım. Yemlerin boyutu farklıdır.
raffy p almayayım mı?

Hayır, Raffy P'yi natural adıyla çıkardıklarından beri her hayvan yemiyor. Üstelik hem pahalı hemde bu yemler ufak boyutlu. Yemesi kolay olur.

Hayır, Raffy P'yi natural adıyla çıkardıklarından beri her hayvan yemiyor. Üstelik hem pahalı hemde bu yemler ufak boyutlu. Yemesi kolay olur.
tetra reptomin babye ve diger dediklerinize baktım fakat stokta değiller.onun yerine tetra reptomin alsam yiyebilir mi veya başka önerdiğiniz bir yem varmı? ve kuru alanı saklama kabından yapsam olurmu akvaryumun üstüne koyucam ve rampa koyucam

tetra reptomin babye ve diger dediklerinize baktım fakat stokta değiller.onun yerine tetra reptomin alsam yiyebilir mi veya başka önerdiğiniz bir yem varmı? ve kuru alanı saklama kabından yapsam olurmu akvaryumun üstüne koyucam ve rampa koyucam
Sera raffy p ve tropical biorept w alın ağırlıklı olarak seradan verin haftada 1 2 kere tropical verebilirsiniz. Yemleri atakan petshoptan kovadan bölme olacak şekilde alırsanız çok daha ucuza gelir. Bu site dışında bir yerden açık yem almayın sadece kovadan bölme olanlar.

ce
Sera raffy p ve tropical biorept w alın ağırlıklı olarak seradan verin haftada 1 2 kere tropical verebilirsiniz. Yemleri atakan petshoptan kovadan bölme olacak şekilde alırsanız çok daha ucuza gelir. Bu site dışında bir yerden açık yem almayın sadece kovadan bölme olanlar.
cem bey sera raffy p almayın dedi onun yerine tetra reptomin alsam nasıl olur ama hayvan 4 buçuk santim baby olanını bulamadım.

Kuru alan kaptan da olur.

Reptomin kan kurdu biçiminde iri yemdir.

Supreme young ölçü olarak ufak ama bazı hayvanlar Raffy P gibi yemiyor. Yalnız lotus yemi yiyor ise her iki yemi yeme ihtimali yüksek. Yalnız RaffyP alırsanız maket bıçağı ile ikiye kesin ufalsın.

Piyasada yem kalmadı ne yapacağız bilemiyorum artık. Kötü saman gibi yemlere düşeceğiz sonunda.

Kuru alan kaptan da olur.

Reptomin kan kurdu biçiminde iri yemdir.

Supreme young ölçü olarak ufak ama bazı hayvanlar Raffy P gibi yemiyor. Yalnız lotus yemi yiyor ise her iki yemi yeme ihtimali yüksek. Yalnız RaffyP alırsanız maket bıçağı ile ikiye kesin ufalsın.

Piyasada yem kalmadı ne yapacağız bilemiyorum artık. Kötü saman gibi yemlere düşeceğiz sonunda.
Aynı kaplumbaga icin yazıyorum reptomini ufalayıp versem olurmu

Cem beu Önerdiğiniz yemi buldum alayımmı bunu?veya ahm yemde alabilirim

Ekli dosyalar

• F225D194-C74E-4587-ACDB-91A9AA786ECD.png
    F225D194-C74E-4587-ACDB-91A9AA786ECD.png
    491.7 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
Geri