Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağalarım gözünü açamıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EverDEbo

Gümüş 5 Üye
arkadaşlar kaplumbağaları alırken torbada gözleri acıktı suya koyunca kapalı oldu açılmıyorda ne yapabilirim gerimi veriyim ilaçmı alıyım ??

Cvp: Kaplumbağalarım gözünü açamıyor

suda öylece duruyolarmı napıyolar?

Cvp: acillllll yardım cevap yazın yoksa ölücekler

evet duruyorlar lütfen cevap vermeye devaöm et

bence gidip göz hastalıkları konusunda belirtmişler ya gözlerine Terramycin alıp sürebilirsin su sıcaklığına dikkat et blkide aldığın yerden hastalıklı olarak gelmişlerdir belkide yeni bir yere koyduğun için daha alışamamışda olabilirler

Kolları ve bacakları içeri doğruysa yaşıyordur tabi suyunuz soğuk değil ideal sıcaklıkta ise herşey uygunsa kuru alana koun tepesine sıcak ışık açın ve çevresine yem koyun.

evet yana yatık durmuyolarsa yaşıyorlardır..yalnız çevresinde parlak ışık olmasın çünkü gözleri hassas olabilir

Muhtemelen akciğer enfeksiyonuna bağlı olarak ya da gözünün enfeksiyon kapmasına bağlı kapanma olmuş olabilir. Forumda hastalıklar ile birçok bilgi mevcut, tedavileri de. Arama yapmanızı tavsiye ederim.

Birde bakım şartları olarak, ısıtıcı, filtre, kuru alan ve kuru alan sıcaklığını sağlayan bir ampül temel ihtiyaçlardır.

saolun ama benim obur kaplumbapğam diğerlerinin hakkını yiyorhttp://sukaplumbagasi.com/forum/images/s1/t65y.gif :)

Cvp: acillllll yardım cevap yazın yoksa ölücekler

Böyle konu açmaya devam ederseniz siteden atılacaksınız!

Konu başlığınızı düzenledim ve açtığınız diğer konuyu da kilitledim. Bir tane konu açmanız yeterli. Konu açarken de acil yardım gibi kelimler kullanmamaya özen gösterelim lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri