Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam bu yemi yemiyor.

ata12

Altın 1 Üye
2 tane yavrudan azcık daha buyuk kaplumbağam var JBL Rugil aldım fakat yemiyorlar ne yapabilirim

Cvp: kaplumbağam bu yemi yemiyor

Birkaç stick karides kutusunun içine koyup beklet. Yerler eninde sonunda.

Arkadaşlar benim bir tane su kaplumbağam var faka 5 gündür falan yem yemiyor ne yapmalıyım bana yardım edin!!!:'(
[/b]

ata tosbalar sera yemlerin tadını alınca jbl'yi yemiyorlar. benimkiler büyüyünce başladı yemeye. ecemin dediği mantıklı ben hiç düşünmemiştim onu.

adamkng' Alıntı:
Arkadaşlar benim bir tane su kaplumbağam var faka 5 gündür falan yem yemiyor ne yapmalıyım bana yardım edin!!!:'(
[/b]

akvaryum içi teçhizatlarınız tam mı ? ısıtıcı vb. veya yakın zamanda aldıysanız alışma sürecinde de yemiyorlar. başında durmayın fazla. 3. neden hasta olma ihtimali. biraz detay verebilirseniz daha net cevap verebiliriz.

Geri