Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağam gözünü açamıyor

portakal

Yeni Üye
tam kaplumbağamn birini iyileştirdim derken digeri hastalandı yavru kaplumbağam gözünü açamıyor gözünün içinde beyazlıklar var gentagut damlasını kullandım 2 hafta ama hiçbir ilerleme olmadı ve maalesef veterinerler bişey yapmıyor lütfen yardım edin :(

Merhem de kullanmak gerekebilir. Resim eklerseniz burada da yorum alırsınız. Göz enfeksiyonu tedavi etmiş kişiler yardımcı olacaktır.

Göz kapanması ve beyazlık dışında başka belirti var mı? Bakım şartlarınız nedir? Bunlardan da bahsederseniz çok iyi olur.

Cvp: kaplumbağam gözünü açamıyor

en kısa zamanda resim yükleyecegim peki hangi merhami kullanmak gerek ?

terramcyn ve gentagut kullan akvaryum ısısını 33e yukselt

gentagut kullanıyorum zaten ama hala düzelmedi suyun ısısıda 33

resimleri bunlar;
mailto:/11/g/d17t5.jpg
mailto:/11/g/d17v2.jpg
mailto:/11/g/d17w9.jpg

Kaplumbagam aynı boyleydi. Gentagut değilde inflased göz damlasını kullanmanızı oneririm o daha iyi. sabahları inflased damlatın aksamlarıda terramisin surup kuru alanda en az 10 dakika bekletin. su sıcaklıgı 33 derece olmalı. kuru alanda bekletirken masa lambasını acın sıcaklık cok onemli. gecmiş olsun

tesekkürler birde bunu deneyeyim

Geri