Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

KAPLUMBAĞAM HÜSNÜ ' nün SON HALİ <3

mehmetozbakan

Bronz 4 Üye
Eski adı şaziye idi ama aldıktan 1 gün sonra Erkek olduğunu öğrenince Hüsnü yaptım artık değiştirmek istemiyorum ama şöyle bu mesela normal adam ismi komik bir erkek ismi bulabilirseniz lütfen söyleyin . Şimdi size ilk ve son halini göstericem .

İLK HALİ :(
mailto:/2vciyhw.jpg

SON HALİ :)

mailto:/xbkf7o.jpg

mailto:/2eeisk3.jpg

mailto:/2hedg1w.jpg

mailto:/2v8mn4l.jpg

lütfen filtreyi falan söylemeyin üzgünüm ama annem fazla anlamıyo ve aldırmıyo . hayvanın hayatının içine ediyo sırf bu yüzden her gün su değiştiriyorum .

yorumlarınızı bekliyorum :)

YORUM YOK MU :(

Cvp: KAPLUMBAĞAM HÜSNÜ ' nün SON HALİ <3

Annem anlamıyor . Bir şekilde alıcam kıyamam ben buna :D

Akvaryum cok buyuk degil zaten . İc filtre alirsaniz cok daha iyi olur . Hem fiyati da pahali degil . Bu arada isitici da yok sanirim ?

Renkli taşlar salınım yapar . O suyu içtiği içinde zarar görür. Onun yerine daha doğal taşlar koyabilirsin ya da silis kum. Onun haricinde şimdilik idare edecektir ısıtıcısız ama kışın çok lazım olacak.

Akvaryumun dizaynı ve ekipmanlar hakkında daha önceki başlıkta sana detaylı bilgiler vermiştik Mehmet. En azından dipteki taş olayını çözebilirsin. Hiç olmaması daha iyidir.

dipteki taş hangisi abi

RENKLİ OLANLAR MI

Evet, renkli olan taşlardan kurtulun.

Geri