Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam için yuva arıyorum geçici bir sürede olabilir

ella_zuzu

Bronz 3 Üye
Merhabalar
Benim kızım 9 yaşında
9 senedir benimle
Maalesef iş için 1 seneliğine başka bir şehre gidiyorum.
Kaplumbağam uysal 22 cm kabuk boyunda.
Onu sahiplendirmek en kötü ihtimal ile 1 sene bakabilecek bir geçici yuva arıyorum.
Benim şehir dışındaki işim 10-12 ay
İlgilenen hayvan sever arkadaşlardan acil cevap bekliyorum.

Merhaba iyi günler 3 adet kaplumbağam var bahçede bakıyorum havuz genişliği 110-80-50h şeklinde 300 litre civarı isterseniz ben siz dönene kadar bakabilirim 3 kaplumbağamda erkek karışmazlar Balıkesir Bandırma'da yaşıyorum

Cvp: Kaplumbağam için yuva arıyorum geçici bir sürede olabilir

Kırmızı yanaklı kaplumbağaları mı?
Dışarda havuzda kışın kötü bir durum olmaz değil mi?

Evet kırmızı yanaklılar ilk kaplumbağam 11-12 yaş civarında şuan 6. Kış uykusuna yatıcak diğeri daha 4-5 yaşlarında onunda 2. Kış uykusu 3. Olan küçük ona evde bakıcam bir sorun olacağını sanmıyorum ama 1 hafta içinde göndermeniz lazım üniversite için boluya gideceğim sonrasında alamam

Nerede yaşıyorsunuz?

Buyuk kaliteli saklama kaplari var; 60 litrelik vs Onlarda bakabilirsin gecici olarak.

Cvp: RE: Kaplumbağam için yuva arıyorum geçici bir sürede olabilir

lmntrix' Alıntı:
Merhaba iyi günler 3 adet kaplumbağam var bahçede bakıyorum havuz genişliği 110-80-50h şeklinde 300 litre civarı isterseniz ben siz dönene kadar bakabilirim 3 kaplumbağamda erkek karışmazlar Balıkesir Bandırma'da yaşıyorum

dışarıda sağlıklı bakılabiliyor mu?

onlar sogugu sevmez

Geri