Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam kış uykusuna yattı ,gözlerinin açılması için göz kremi kullanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Park Eun Ri

Bronz 5 Üye
Kaplumbağam kış uykusuna yattı sanırım yada başka bir şey gözleri kapalı,açılması için göz kremi kullanıyorum.İyileşiyor gibi geldi bize.Vitaminde kullanıyorum.Kremi kullanmam doğru mu ve kaç günde bir vermeliyim?Bir günde bir versem olur mu?

Cvp: Kaplumbağam kış uykusuna yattı ,gözlerinin açılması için göz kremi kullanıyorum

mailto:/forum/Konu-goz-hastaliklari.html

Burada gerekli bilgiler mevcut, Konu açmadan önce arama yapmanız daha iyi olur ;)

Cvp: Kaplumbağam kış uykusuna yattı ,gözlerinin açılması için göz kremi kullanıyorum

Ben tospişimin gözlerini açmıştım böyle kullanarak. Orada yazdığı gibi kullan ama çok dikkat et kullanırken incitmeyesin tospişi.

MurtaZa' Alıntı:
Ben tospişimin gözlerini açmıştım böyle kullanarak. Orada yazdığı gibi kullan ama çok dikkat et kullanırken incitmeyesin tospişi.

Gerçekten mi?Çok sevindim inşallah benim kisininde açılır.Bir tane krem vardı şimdi diğerlerinide alıcam yarın :smile: :ashamed0006:

kerberos' Alıntı:
mailto:/forum/Konu-goz-hastaliklari.html

Burada gerekli bilgiler mevcut, Konu açmadan önce arama yapmanız daha iyi olur ;)

benimkisi hep kayada :smile:

Aynıı konuyu daha önce de açmışsınız. Forumumuzun arama kısmını kullanarak bu tarz bilgilere ulaşabilirsiniz. Lütfen gereksiz yere aynı konuları açmayalım.

mailto:/forum/Konu-kucuk-kaplumbagam-kis-uykusuna-yatti-ne-yapmaliyim.html

Konu Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri