Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam öldü mü?

Nolur yardım! kaplumbağam (fıstık) ölmüşmüdür : gözleri kurumuş ama yukarıdan atınca baloncuklar çıkıyor suya bırakınca ters dönmüyor bacakları kafası elleri sarkık değil ve kıpırdamıyor daha küçük yaşlarda ölmüşmüdür lütfen!

Cvp: Kaplunbağ ım öldümü? lutfen yardımmm

fotoğraf koyarsanız

1374261_376868542443888_692127189_n.jpg

bu 1 hafta önceki hali ama aynı şekilde duruyor ama gözlerini içeri çekmiş sadece :59:

Kaplumbaga suan kuru bir yerde mi ?
Bir haftada kaskati kesildiyse olmustur ne yazikki :(

Cvp: Kaplumbağam öldü mü? lütfen yardım

göz kapaklarını açmaya çalış açık vaziyette öyle duruyorsa ölmüştür. hayvan ufak uzun süre su içinde duramaz. sertleşme söz konusu ise hayvan ölmüştür.

Cvp: Kaplumbağam öldü mü?

var:59::59::59:

hewp kuru yerde duruyordu ben de suya atıyodum yine çıkıyodu görmemiştim :':)':)'( öldümü bilmiyomm

Cvp: Kaplumbağam öldü mü?

göz kapakları kapalıysa aç tekrar kapanmıyorsa ölmüştür. öldükten sonra kuru bir yerde 6-8 saat için kaskatı kesilir.

Cok uzuldumkaplumbaniz gozlerini acmayi deneyin ters cevirin hareket yoksa basiniz sag olsun derim

Geri