Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbagam,yumurtlama belirtileri ve mutlu son

Buna haftada iki defa ver. Protein oranlı yem gününü de artırabilirsin. Hayvan yaşlı.

Proteinli hangisi?

Elimdekiler;

Rafft Mineral
Jbl Agil
Raffy Royal
Tetra
Raffy Vital

Sera P de protein agirlikli mi? Agil'de bitkisel icerik var mi?

Bir de Eheim'in guzel dedigin yeminin adi Eheim Water Turtles Granules mi?

Cvp: Kaplumbagam,yumurtlama belirtileri ve mutlu son

Berrak hanım, water turtle granules ben kullanıyorum. Benim ufağa bile küçük geliyor sizinkiler dev gibi yiyemez. Çok küçük yemler kuskus karabiber kadar, bebekler için güzel.

Ben de cesit meraklisi olunca, bilmeden atladim hemen=) Tesekkurler.
Cem, bu markanin bir yemini demisti ama demek ki o baska cesit.Bu sitede de yok.

Siz hepsiburada'dan yem aldiniz mi?Skt ne geldi?2 tane Sera P almayi dusunuyorum da

Yem aldım, raffy p ve raffy I ama ikiside bittiği için hatırlamıyorum  :/ 2017 birşeydi...

Dediğim gibi siparişten sonra mesaj atarsanız ürünle alakalı, kontrol edip en geç skt yi koyarlar paketlemede.

Azman' Alıntı:
Yem aldım, raffy p ve raffy I ama ikiside bittiği için hatırlamıyorum  :/ 2017 birşeydi...

Dediğim gibi siparişten sonra mesaj atarsanız ürünle alakalı, kontrol edip en geç skt yi koyarlar paketlemede.

Şubatta Almıştım.

Sorun öğrenin :133: sipariş vermeden mesaj atın sipariş öncesi kategoride, ürün ile ilgili soru.

Yaptim 1 saat olacak ama cevap gelmedi. Bunlar cevaplayana dek, cek saati dolar=)

Gecen MH'i de aradim ama telde bakmiyorlar sanirim. Sorun olursa,iade olur falan dedi ama skt goreceli kavram

15 gün içinde koşulsuz iade hakkınız var açmadığınız müddetçe.

Berrak ben sana ne diyim artık bu kadar seneden sonra raffy P'yi agili bilmiyorsan. İçeriği %60 civarı protein içeren ve tüm kurutulmuş yemler protein içeriklidir.

Cem üstadım, bu prodac markasının tartafood gibi ürünleri var denediniz mi? çeşit olsun diye alınabilir mi? hangileri alınmalı? Teşekkürler.

Cem, Pellet'i denedi, ben de Big karidesi.

Ben karidesi cok begenmistim.

Bu arada Cem; ben SeraP'yi sadece 1 kez aldim O da iki sene onceydi.

Agil'i de ilk kez gecen aldim

Elinde en az 5 çeşit yem olmalı. Raffy P,agil alınmaz mı ? İlk sıradaki daimi yemler.

Tartafood pellets minerale emsal yem ama 10 cm kabuk boyu sonrası alınması daha uygun agile şekil ve sertlik açısından benzer.

Tekillestirmeyi mantikli buluyorum.Tetra veriyorken, SeraP almiyorum. Ve hep Tetra aldim arka arkaya.

Bana sacma geliyor 30 cesit yem Koca firmalar ana yem yapiyor da, birseyini eksik mi birakiyor.Musterisini neden baska markaya kaptirsin?Eksik varsa da kendi uretmez mi?

Sürekli makarna yemek bana yeterli diyorsun yani.

Koptum, formundasin yine =)))))))))))))))

Diyorum ki; makarnamdan tum gerekli vitaminleri aliyorsam, adi lazanya olan farkli makarnalara ne gerek var?

:10: cem bey formunda...

Berrak hanım, benim bildiğim tetra yosun ve yeşillik türevli bir yem. Raffy P ise gammarus vs. ağırlıklı protein yemi. Raffy P den aldıkları lezzeti hiçbir yemden almıyorlar bunu garanti ederim size. Benim ufak tek lokmada yutuyor.

Cem bey eheim biomech hakkında ne düşünüyorsunuz birde mech pro hakkında?

Geri