Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağama japon balığıma verdiğim yemden verebilir miyim?

heath

Bronz 3 Üye
meraba beni belki hatırlarsınız. Tuba hanım ve seda hanım daha iyi hatırlar. kaplumbağam hasta olduğu zaman sagolsun tuba hanım bana yardım etmişti. kaplumbagam şu an daha iyi. biraz kendini toparladı. gözünün tek açıldı. iştahıda yerine geldi. yavaş yavaş iyileşiyor. inşallah hep böyle devam eder. size birşey sorucaktım kaplumbağama japon balıklarıma verdiğim yemden her gün 5-6 tane veriyorum büyük bir iştahla yiyor. Ana yem olarak sera raffy p kullanıyorum. Japon balığı yemini de vermemde bir sakınca var mı? Teşekkürler...

Cvp: Kaplumbağama japon balığıma verdiğim yemden verebilir miyim?

İçeriğine(protein,vitamin) bakarak ek yem olarak arada verebilirsiniz.

Cvp: Kaplumbağama japon balığıma verdiğim yemden verebilir miyim?

Hoşgeldiniz tekrar, çok merak etmiştim sizi. Yemek yemeye başlamasına çok sevindim kapluşunuzun :) İnşallah daha da iyi olur. İştahla yiyorsa ek yem olarak ara sıra verin.

Geri