Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağamın gözleri şişti.

onureygn

Yeni Üye
Petshopçu Bana Mantardır Dedi Bana 1 İlaç Verdi Ben Almadım. Veteriner Tanıdığıma Sordum Oda Enfeksiyondur Dedi Şu Anda Teramisin Kullanıyorum. Dün Başladım Fakat Dün Biraz Fazla Sürdüm Galiba Zararı Olurmu Başka Nasıl Düzelir?

Cvp: Kaplumbağamın Gözleri Şişti Ve Ben Teramisin Kullanıyorum. Zararı Varmıdır?

TERRAMAYCIN göz merhemını mı verdı yoqsa derı merhemımı ?

Cvp: Kaplumbağamın Gözleri Şişti Ve Ben Teramisin Kullanıyorum. Zararı Varmıdır?

Deri Merhemi ? Yazıyor Üstünde

onu kullanma gozunu ıyıleştırmez gidip eczaneden terramaycın göz merhemı ya da gentsgut göz damlası al 3-5 tl yi geçmez tanesi

Belki Bende Yanlış Almış Olabilirim Kremi Göz Merhemimi Olcak.

Bana Teramisin Al Dedi Bende Aldım

Goz merhemı kullanmalısınız

2. Terramycin(2-3 tl / Eczanelerde bulunur) göz merhemi 1 hafta boyunca kullanılmalı.
Kullanım Şekli:
♦Günde 3 kere kuru bir yerde 3-4 saat arayla kulak pamuğuyla sürülecek.
♦Sürdükten sonra 15 dakika kuru bir yerde bekletilmeli ki ilaç gözüne işlesin tedavi sağlansın. Daha sonra yuvasına bırakın.

. Gentagut(2-3 tl / Eczanelerde bulunur) göz damlası 1 hafta boyunca kullanılmalı.
Kullanım Şekli:
♦Günde 3 kere kuru bir yerde 4 saat arayla 2şer defa damlatılacak.
♦Damlatıldıktan sonra 15 dakika kuru bir yerde bekletilmeli ki ilaç gözüne işlesin tedavi sağlansın. Daha sonra yuvasına bırakın.

Tamam Teşekkür Ederim Fiyatı Sorun Değil Gözü İyileşsin Yeter. Dozu Ne Kadar Olcak?

kapluşun h<angi ortamda yaşıyor etkıaısı çok buyuk ortamların

Kırka Otuz Bi Cam Şeklinde Olan Su Kaplumbağalarının Yaşaması İçin Satılan Camda Yaşıyor.

Mustafa Abi Gözünün Neresine Sürcem? Her Tarafınamı Yoksa Kapağınamı

Cvp: Kaplumbağamın gözleri şişti ve teramisin kullanıyorum. Zararı var mıdır?

damla alırsan ıçıne damlatman gerekıyor terramyıcını gozun etrafınıa ve kapağına sür

bide akciğer enfeksiyonu oolmuş olabilir suyun sıcaklığın 28-30 dercede sabitle kuru alanı daıme olsun ve sutunde bir lamba arada güneşlendir .

Cvp: Kaplumbağamın gözleri şişti ve teramisin kullanıyorum. Zararı var mıdır?

göz merhemi almalısın deri değil yanlış aldın zaralrı olabnilir

Cvp: Kaplumbağamın gözleri şişti.

deri merhemını goze surmede aman :)

süleyman bey bence akvayumunuzdakı o kayaları çıkarmanız güzel bir kaplumbağa adası almanız veya yaparak daha renkli ve neşeli bir akvaryum kurmalısınız boyle hiç ilgi çekıcı ve hoş görünmüyor

içinde doğal şeyler olmasını istiyorum. o beni LYSe kadar idare edecek olan akvaryumum. 2 ay sonra 150-200 lt lık bir akvaryum yaptıracagım ve yine aynı kayaları kullanacagım. yüzme alanları kısıtlı oldugu ıcın bitki koyamıyorum kayaların ıcınde magara var. bitki yerine magaranın arkasına saklanıyorlar

Geri