Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kapluşlarım

CocaCola :)

Bronz 5 Üye
Merhaba Arkadaşlar. Ben Deniz. İstanbulda Oturuyorum. 2 Adet Kaplumbağam var. Onlar Benim Herşeyim. Coca ve Cola :). Cola Karidesi Cok Sever Coca da stick yemleri. fırçalanmayı duyunca cola bana koşar coca Kaleye Saklanır :) eve Geldiğimde Hep bana bakar yem isterler oburlar. Onları Çok Çok Seviyorum. Cola Akciğer Enfeksiyonu Kapmıştı 4 gün Önce İyileşti :smile: ibrahim tatlıses in müziklerine bayılıyorlar :)

Cvp: Kapluşlarım

Aramıza hoşgeldiniz. Ufaklıkların resimlerini de bekleriz :) İyi forumlar dilerim :)

teşekkürler fotoğraf makinesi bulursam en yakın zamanda koyacağım

Hoşgeldin Deniz. Ne kadar hoş açıklamışsın kapluşlarını. Cola'ya geçmişler olsun. Maşallah :)

hoş Buldum Teşekkürler :)

alper Bey orda klasik müzik diye birşey yazmadım ben ?

Siz nerden biliyorsunuz ki ibrahim tatlısesin müziklerine bayıldıklarını çiğ köftemi yoğuruyorlar :ff::ff:

ibrahim tatlı sesin şarkılarını bende cok severim actığımda yerlerinde duramıyolar baska sarkı acnca kuru bölgeye cekılıolar :D

Benimkilerin tam üstünde hadise posteri var bide bizimkileri düşünün siz :D :D

benimkiler costu :D

hızlı düzen yapıyom

cola sevmedi uyudu cocaa dans ediyo kop kop :d :smile:

Eeee İron Maiden :D Metallica'ya doğru geçiş yapın bence :D
Sonra MC Yaralı Şişman açın depresyona girsinler :D

coca sıkıldı :D

kuru alanda arka ayakları yukarda uyuyor normalmidir ? :ff::ff::ff::ff::ff::ff::ff:

Geri