Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kapluşlarımı Sahiplendirmek istiyorum.

Geberi_Jackson

Bronz 5 Üye
Arkadaşlar yoğunlaşan iş tempomdan dolayi yeterli sevgiyi paylaşamadiğim 4 hareketli ve obur 4 aylik yavrularima yeni bir ev ariyorum. Mecidiyeköy - Şişli civarinda olanlara verebilirim elden.

Saygi ve sevgiler

Cvp: Kapluşlarımı Sahiplendirmek istiyorum.

Kaç cm acaba? Resim koyabilir misiniz?

ben alabilirim 4-5 cm ise kapluşum la arkadaş olabilirle izmir de oturuyom

zgzoid' Alıntı:
Kaç cm acaba? Resim koyabilir misiniz?

Kardeşim 4'üde çok sağlıklı ve hareketli. Yalnız biraz oburlar. =) Resim olayını hallederim. 4 ve 5 cm boyutlarındalar. Yaklaşık 5 aydır bendeler. Ama artık bakamadığımdan vereceğim. Akvaryumlarını filanda elden çıkaracağım. =(

cemal197' Alıntı:
ben alabilirim 4-5 cm ise kapluşum la arkadaş olabilirle izmir de oturuyom

İzmire nasıl yollarım bilmiyorum ki dostum.

izmire yollamanın bi yolunu bulursan birini alırım eyer ailem izin verirse 2 tane de albilirim bende 1 tane var arkadaş olsunlar diye istiyom

Hocam ben alabilirim aslında da sadece yer sorun sen bana istersen bi ulaş . Ciddi alıcıyım.
facebook.com/Nayinomm
twitter.com/_ugurozdemir

abi facebook tan ulaşman için https://www.facebook.com/cemalettin.eroglu.10

LethaLImpacT' Alıntı:
Hocam ben alabilirim aslında da sadece yer sorun sen bana istersen bi ulaş . Ciddi alıcıyım.
facebook.com/Nayinomm
twitter.com/_ugurozdemir

Dostum veririm hemen bakamiorum cunku. Sen nerdesin?

ya abi bana da ver 4 tane var diyon

izmirde oturuyom abi verirsen sevinirim

4 tane deyil 1 tane yolla kargo falan

abi sen yolluyonmu kargoylan

Merhaba. İsmim Sezgi. Kaplumbağalarını sahiplenebilirim. İstanbul - Sarıyer'de oturuyorum. Teleperformance bünyesinde D-smart projesinde müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. Eğer kaplumbağalarını ben alırsam, iş yerinde bakacağım ve ofisimizin yeni gözdeleri olacaklar :)
Bakım konusunda hiç bir şüphen olmasın. Yaklaşık 20 kişi tarafından hoşça bakılacağından emin olabilirsin. Bunun dışında bakımları için gereken ürünleri de petshoplardan temin edebilirim.
Lütfen kısa süre içerisinde bilgilendirme yapınız;
[email protected]

sezgi587' Alıntı:
Merhaba. İsmim Sezgi. Kaplumbağalarını sahiplenebilirim. İstanbul - Sarıyer'de oturuyorum. Teleperformance bünyesinde D-smart projesinde müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. Eğer kaplumbağalarını ben alırsam, iş yerinde bakacağım ve ofisimizin yeni gözdeleri olacaklar :)
Bakım konusunda hiç bir şüphen olmasın. Yaklaşık 20 kişi tarafından hoşça bakılacağından emin olabilirsin. Bunun dışında bakımları için gereken ürünleri de petshoplardan temin edebilirim.
Lütfen kısa süre içerisinde bilgilendirme yapınız;
[email protected]

Cevap maili attım size.

Selam,

Kaplumbağalar duruyorsa fotoğraf alabilir miyim? Çocukken bakmıştım; tekrar bakmak istiyorum.2 adet almak istiyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve çalışıyorum. Çok güzel bir akvaryum yaptırıyorum. Haftaya teslim alacağım.

Geri