Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kırmızı yanak sahiplenmek istiyoruz

Elaela

Yeni Üye
Çok sevdiğimiz evimizin kırmızı yanağı aramızdan ayrıldı. Bu yüzden yeni arkadaş su kaplumbağası aramaktayız. Sahiplendirmek isteyen arkadaşlar dönüş yapabilirler mi yerimiz istanbul avrupa yakası

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok sevdiğimiz evimizin kırmızı yanağı aramızdan ayrıldı. Bu yüzden yeni arkadaş su kaplumbağası aramaktayız. Sahiplendirmek isteyen arkadaşlar dönüş yapabilirler mi yerimiz istanbul avrupa yakası
Merhaba İstanbulda mı ikamet ediyorsunuz ? Benim 3 yaşını geçkin 2 adet kaplumbağam var sahiplendirmek istiyorum . Akvaryum ve filtrem var ancak su ısıtıcım patladı birtek su ısıtıcı lazım mesajımı alırsanız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kabuk Merhaba, forumda telefon numarası paylaşmıyoruz. Eğer @Elaela sahiplenmek istiyorsa 'Evet, sizin kaplumbağanızı sahiplenmek istiyorum' yazdığı zaman sizlere geçici ÖM (Özel Mesaj) veriyoruz ve oradan telefon bilgileri paylaşıyorsunuz.

Geri