Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kirmizi yanaklı su kaplumbağası sahiplendirme - 4 yaşında-istanbul

Nuni

Bronz 5 Üye
Merhaba,

Yaklaşık 4 yıldır baktığım kırmızı yanaklı dişi kaplumbağamı (kabuk boyu 18 cm) evlendiğim için sahiplandirmek istiyorum. Ailemden uzağa tasinacağım ve evde olmadığım zamanlarda ,is seyahatinde ve tatillerde vs bakacak kimsem bulunmuyor o nedenle sahiplendirmek istiyorum.

Su ısıtıcısı, filtre(cok kaliteli olmayabilir) uv ışığı ve akvaryumu var.

İstanbul'da ikamet ediyorum

Teşekkürler

Merhaba , Henuz sahiplanilmedi İstanbul'da eyupsultan/Göktürk'de ikamet ediyorum

Eğer parasiz bedava bir şekilde sahiplendirecekseniz bu hafta yada bir dahaki hafta içinde alabilir

Eğer parasiz bedava bir şekilde sahiplendirecekseniz bu hafta yada bir dahaki hafta içinde alabilir
Merhaba, evet ücretsiz vereceğim iyi bakmanız benim için yeterli :) Suan şehir dışındayım döndüğüm zaman yeniden yazayim tahmini haftaya olur.

Merhaba, tekrar yazmam biraz gec oldu kusura bakmayin. Yakin zamanda tasindim artik idealtepe/ maltepe de oturuyorum. Sizin icin hala uygun ise kaplumbagami alabilirsiniz.( Taşınırken akvaryumu kırıldı suan icin kucuk bir akvaryumda, sahiplenirsaniz daha büyüğüne ihtiyaciniz olacktir)

Merhaba, ilan hala gecerlidir. İletisim için 0545 857 5008 numarasindan iletisime gecebilirsiniz. İstanbul maltepede ikamet ediyorum

Merhaba,

Yaklaşık 4 yıldır baktığım kırmızı yanaklı dişi kaplumbağamı (kabuk boyu 18 cm) evlendiğim için sahiplandirmek istiyorum. Ailemden uzağa tasinacağım ve evde olmadığım zamanlarda ,is seyahatinde ve tatillerde vs bakacak kimsem bulunmuyor o nedenle sahiplendirmek istiyorum.

Su ısıtıcısı, filtre(cok kaliteli olmayabilir) uv ışığı ve akvaryumu var.

İstanbul'da ikamet ediyorum

Teşekkürler
Hala ilan açık mı?

Merhaba, ilan gecerlidir ilgilenenler yukarıda yazdığım numaramdan ulasabilirler

Merhaba, ilan geçerlidir ilgilenenler yukarıda yorumlara yazdığım numaramdan ulaşabilirler

Geri