Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Köpeğin Horozla imtihanı

Cvp: Köpeğin Horozla imtihanı

ben de küçükken 4-5 yaşlarında böyle bir saldırıya maruz kalmıştım. dedemlerin çiftlikte sabah yumurta yemiştik hoşuma gitti. gidip bir tane daha alayım pişirsinler dedim. girdim kümese içlerinden birisi pis pis bakıyordu. iki adım geriye çekildim bu iki adım ileri çiçek abbasta ilyas şener şen'in üstüne minibüsü sürerken çekilmesi gibi sonra baktım geliyor ben vınladım bu da peşimden eve kadar kovalamıştı. ne oldu dediler süslü tavuk kovaladı dedim. o zaman şehir çocuğuyuz tabi sonradan öğrendik ki horozmuş. :smile:

lisedeykende ben yetiştirmiştim. civciv aldım 10 tane 9'u horoz çıktı. bunları eğitmiştim. çocuklar önceden bizim cevize dadanırdı. sonrasında bahçeye ne çocuk ne kedi girebilmişti.

Bu horoz birde tekme atiyor dovus horozu herhalde

bütün horozların savunması böyle taş gibi mahmuzları var. bacak arkasında. bu denizli horozuna benziyor ve evet dövüş horozu.

Benimde var öyle bir maceram ama çok küçüktüm. Hatırladığım tek şey başımın üstünde hissettiğim ayakları ve tepemden gözlerime eğildiği için yüzümü kapattığım :D Sonra babam idam etti arkadaşı :D

Hayvanda ne inat var, ısrarla arkasından kovalıyor köpeği.

Cvp: RE: Köpeğin Horozla imtihanı

olivia-peter' Alıntı:
Benimde var öyle bir maceram ama çok küçüktüm. Hatırladığım tek şey başımın üstünde hissettiğim ayakları ve tepemden gözlerime eğildiği için yüzümü kapattığım :D Sonra babam idam etti arkadaşı :D

Allah taksiratını affetsin rahmetlinin.

Geri