Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Küçük bir karşılaştırma

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar bilgisayarı düzenlerken kapluşlarımın 5-6 ay önceki fotosunu buldum ve aynı ortamda şimdiki hallerini buldum. :D

Bu eski halleri. :)
mailto:/s/5/xwcw.jpg
Soldaki kaplumbağa arkadaşımdan aldığımda hasta idi ben herşeyi yaptım ama öldü malesef. :(

Buda şimdiki halleri. :)
mailto:/s/5/xwff.jpg
Kocama oldular yav. :D

Bisey merak ediorum son birkaç konumda kimse yorum yapmadı yada bana yorum yapıladi görünüyor sizmi yorum yapkırsunuz benim konularımda arızamı var.. :S

Cvp: Küçük bir karşılaştırma

Artık sığmıycak duruma gelmişler :) Maşallah çok güzel renkleri falan :)

Evet eskiden akvaryumu temizlediğimde o kaba koyardım ama artık kaçıyolar bende direk kovaya koyuyoum artık. :D kaçarken takım çalışması var kaçarken birbirlerinin üstüme çıkıyorlar. :D

Öyle onlar öyle :) Benimkilerin o konuda hiç karakteri gelişmedi :D Kaç aydır bir kere bile kaçmaya girişimleri bile olmadı :)

Epey büyümüşler ve oldukca sağlıklı gözüküyorlar
:)

Serkanın ilk alındığı halini hatırlıyorum :) Maşallah kocaman oldular :)

Evet eskiden parmağımın ucu kadarlardı şimdi avucumdanda büyükler. :D

Oldukça hızlı büyümüşler yine de kontrolü elden bırakmayın, biliyorsunuz ki normalde hızlı büyümeleri kabuk sağlığı için hiç de iyi değil :)

Geri