Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kullandım yemler ve vitaminler

EMRE1991

SKF Delisi
deep fix turti clean jel
deep fix pertivit
turtle stıck yem
kurutulmuş böcek

[attachment=826]

ve ilerleyen zamanlarda farklı yemlerde alıcam sizce şuanda yeterlimi

Ekli dosyalar

• Görüntü000.jpg
    Görüntü000.jpg
    311.2 KB · Görüntüleme: 125
Cvp: kullandım yemler ve vitaminler

Elinizde bulunan yemler bittiğinde, SERA veya TETRA gibi kaliteli ve protein ile vitamin oranları yüksek bir yeme geçiş yaparsanız kaplumbağanızın gelişmesinin olumlu yönde etkilendiğini görebilirsiniz.

Poşette satılan karides/gammarusların son kullanma tarihleri ve hijyenik şartları bilinmediği için pek tavsiye edilmez.

Raffy P, Raffy I, Raffy Royal, Reptomin önerebileceğim yemlerdendir. 2 yada 3 ünü değişimli olarak kullanabilirsiniz.

tamam çok sağolun bende öyle düşündüm ama hep acık vardı o yüzden acık almak zorunda kaldım

Eğer temin etmekte zorlanırsanız gittigidiyor.com, otuz.com veya juenpetmarket.com gibi siteleri de inceleyin. Bazen uygun fiyatlı yem ve diğer ürünler oluyor.

internetten alışveriş yapmam asla :D bulurum bi şekilde istanbula filen gecerim

Emre Beye katılıyorum. Protein oranı daha yüksek kaliteli yemler kullanırsanız kapluşunuz daha sağlıklı olur ve çabuk büyür :)

@emre1991
bende elinizdeki ürünleri kullanıyordum..sonra tetrayla tanıştım..benim ufaklıklar resmen sihirli değnek etkisi yaşadılar :D 2 buçuk ayda 2cm :)
bizim için mükemmel :)

bende ondan almayı düşünüyorum sera da alıcam bakalım

sera bulabilirseniz tercihiniz tabiki de sera olsun.. ama maalesef ben bulamıyorum.

tetra reptomin sera p den çok daha kaliteli ve içerik olarak tatmin edici bir yem :)

İlk tercihiniz tetra sonra sera olsun.

bakalım hangisini bulursak onu alıcaz artık :D

tetra reptomin aldım bu gün seranın yoktu yarın sabah vercem ilk kez bakalım

Güzel bir yem almışsınız. Bence Sera Raffy P'den daha kaliteli. Elinizdeki diğer yemleri ek yem olarak kullanarak güzel bir program hazırlayabilirsiniz..

Geri