Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuru alan için hazır ürün

Polat Geyik

Gümüş 5 Üye
Cem abi , akvaryumum 75 30 50 Turtle Bank aldım Large olanından iyi mi sence büyük gelir mi? cd kabından iyidir herhalde,devamlı düşmez umarım sipariş ettim.
mailto:/evcil-hayvan/surungen-dinlenme-kayasi-turtle-bank-large-141529186

Cvp: Kuru alan için hazır ürün

Enden 5 cm bir sey kalmis oluyor bence medium ile degistirin buarada bunlarida vantuzla sabitlemek gerek yoksa cikip duruyorlar

large demişler ama bu medium ölçüsü vermişler. bir dakika bu NMC'nin malı. bende exo terra sandım. siparişi iptal et bu kullanışsız. exo terranın mediumunu al.

exo terra da 3 mıknatıs olduğu halde tam tutunma sağlayamıyor köşelerinden vantuzla desteklemek lazım. bunda 2 tane var. bir de cam 6 mm den kalın ise mıknatıs tutmuyor.

iade edemiyorum sanırım parasını verdim diye 4 tl fazla versem tetra medium unu alabilirdim adamlar oraya tetra kabı koymuş kandırıyorlar işte ordan da tetra yazısını silmiş uyanık töbe ya!

Exo terra varsa onunla değiştir. Sipariş yola çıkmadan iptal olsun.

Cvp: Kuru alan için hazır ürün

Bende gordum direk exo terra sandim, boyle kalitesiz bir urun alan biri vardi cok sorun yasamisti yanlis hatirlamiyorsam, gittigidiyorda istediginiz zaman iptal etma sansiniz var

Adamlara msj gönderdim cevap : merhaba
ürün açıklamalarında tüm ayrıntılar mevcut sanırız sonradan okudunuz ürün sürat kargoya teslim edildi takip no 7716905f9ee8 dir buna rağmen talebiniz üzre geri çekilecek ve bize ulaştıktan sonra iptal işlemi yapılacaktır.

Şimdi anlamadığım nokta bu kargo manisaya gelip başıma bela olacak mı daha önce hiç kargo iade etmedim :/

ürün sana gelir veya sen o şubeye giderek geri iade olmasını istersin burada beyan edilmiş.
*İade ve değişim taleplerinizde;Ürün ile birlikte ürünün orijinal ambalajı(deforme olmamış olması kaydı ile),sevk irsaliyesi,
faturası,garanti belgesi v.b belgelerinde iade edilemesi yasal zorunluluk olup,biri ya da bir kaçının eksik olması durumda tüm yasal vergi ve harçlar ürün bedelinden kesilerek kalan miktar alıcıya iade edilir.

o firmadan alacağın başka bir ürün var ise ya ona mahsup edilir veya para iadesi alırsın. yaptıkları yanlış o ürüne ait olmayan resim koymaları. ilk dikkat çeken görsel olduğu için yanlış resim doğal olarak algıyı cezbediyor. ben mesela large yazıp ölçülerine bakınca markasını farkettim. exo terranın mediumu dahi ölçü olarak 1 cm daha uzun.

Cem abi bu kapıma gelen kargo görevlisine iade etmek istiyorum desem olmaz mı . Bu havada kargo şubesine mi götürmem lazım :O

yok görevli paketi getirdiği gibi tutanak tutturup geri göndereceksin. gönderen ile görüştüğünü iade edeceğini söylersin. ama geldiğinde evde olacakmısın. evdekilere de durumu bildir.

açıklama istenirse "istediğim ürünün marka ve modeli farklı olduğu için geri iadesini talep ediyorum." yazarsın.

mailto:/evcil-hayvan/exo-terra-turtle-bank-m-29-8-cm-kaplumbaga-adasi-132636333 abi onu iptal ettim bunu alayım mı şimdi ?

tamam bu bendeki medium bu uygun resminde small olanınkini göstermişler. medium üç mıknatıslı yinede bu vantuzlardan iki tane alıp köşelerinden sıkıştır.bu sabit tutar. hayvanlar büyüdükçe çıkarlarken mıknatıslar yerinden oynuyor.
mailto:/Product/europet-bernina-vantuzlu-tutturma-aparati-19-21-mm/JPM015014

Doğru ürünü bulmuşsun Polat, hayırlı olsun. Bu hayvan sayısına da bağlı olarak tek hayvanda 12 cm, sayıca fazla hayvanlarda 10 cm boya kadar rahat götürür. Zaten sonrasında tam teşekküllü yukarı kuru alanlı akvaryum icap edeceği için bu akvaryumu bununla idare edersin.

Geri