Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuru alan için normal siikon

SinekAs

Gümüş 2 Üye
arkadaşlar halı kaydırmazı cd kabına sabitlerken normal beyaz silikon kullandım zararı olur mu acaba?

Olmaz, hemen çıkartın. Boşuna kullanmıyoruz akvaryum silikonunu. Akvaryum silikonu özel bir yapıda olup hayvanlara zararsızdır. Salınım ve zehirleyici etkisi yoktur. Hayvana zarar gelmeden imha edin.

Kuru alanin rampa kismindaki silikon suya deydigi icin suya salinim yapar . Silikon yerine size onerecegim bir taktigi yapabilirsiniz .

Kuru alanin koselerine yakin yerlerde 4 cm arayla 2 kucuk delik acin . Hali kaydirmazi cd kabinin ustune koyun ve ipi bu deliklerden gecirip kuru alanin altindan baglayin . Uzun kalan ipleri kesin . Bunu birkac tane farkli koselere yapin . Hali kaydirmaz su ustune cikmaz ve sabit kalir .

Cvp: Kuru alan için normal siikon

Henüz koymadım kurumasını bekliyordum teşekkürler bu bilgi için..

Geri