Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuru alan satin almak istiyorum

mertcanerdinc

Taç 2 Üye
Merhaba arkadaslar . Akvaryumumu tamamen hazirladim teraryumu biraktim buyuk akvaryumda keyifleri uerinde :) bi tek kuru alan almam kaldi geriye . Bu gune kadar cd kabi kullandim ama artik olmuyor . Turtle bank almak istiyorum . İnternette fiyati uygun olarak satilan bi site biliyor musunuz . Yada farkli bir oneriniz var mi ?

Cvp: Kuru alan satin almak istiyorum

Turtle bank değil ancak Turtle Pier var elimde, onu satabilirim İstanbul içindeyseniz uygun bir fiyata.

Orta boy 60,büyük boy 80 TL civarlarında Turtle Bank için

Turtle Pier in orta boyu ise 30-35 TL civarı

Tesekkur ederim ama turtle pier benim icin pek kullanisli olmaz

bu birazda akvaryumunuz ve kaplumbağa boyutuyla alakalı.Keşke Turtle Pier in yurtdışındaki gibi düz bir versiyonu gelse Türkiye'ye,üçgen kullanışlı değil

Tabi birde NMC Pet diye birşey var,Turtle Bank tan çok az ucuz ama kalitesi nasıldır bilinmez.Boyutuda 1-2 cm ufak

Moderatör tarafında düzenlendi:

Penn plax rep600 aldım gittigidiyordan, kargodan gelmedi henüz. Ürünü tercih etmemdeki en önemli sebep akvaryumdaki yüzme alanını kısıtlamıyor oluşu. Ürün ile ilgili bir konu da mevcut forumda :

Moderatör tarafında düzenlendi:

dbasol ne kadara satarsınız acaba

Bende turtle bank alıcaktım ama sonra vazgeçtim cd kabından yapmaya karar verdim.Ancak cdnin üzerine ne yapıştırmalıyım ve yapıştıracağım malzeme nerede satılır?

Turtle bank ın large boyunu almayacaksanız plastik CD kutusundan yaparsanız medium boya göre 2 cm geniş oluyor.59 TL vermektense vantuzlarla akvaryuma monte edin,o parayla yem,malzeme vs. alırsınız. :donatello:

Geri