Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kuru alan

görkem

Bronz 2 Üye
arkadaşlar kaplumbağama geçen ay cd kabından kuru alan yapmıştım fakat sabah kalk tığımda kırılmıştı bende bugün ona tavukların altında satılan kaselerden kuru alan yaptım ilk önce sıcak suda beklettim sonra iyice yıkadım akvaryuma koydum ama kaplumbağam onu ısırıp yemeye çalışıyo ne yapmam gerek şimdiden mesajlarınız için teşekkür ederim:smile:

Cvp: kuru alan

müsaitse fotograf alabilirmiyiz nasıl bir kase bilmiyoruz da

Cvp: kuru alan

ben yardımcı olayım sana :) bence o yumurtalar için kullanılan malzeme uygun değil suya salınım yapabilir hemde kağıt sonuçta, dağılıcaktır.. forumda araştırırsan nasıl malzemelerden yapabileceğini bulabilirsin şu an aklımda değil açıkçası.. en basitinden ben hala taş kullanıyorum;internette satılan hazır adalar da var. ama önerim o kağıdı kullanma;ek olarak köpükte kullanma onu da yiyorlar

not: köpük dediğim o tavukların satıldığı malzeme; kağıt dediğim yumurtaların satıldığı,hepsini denedim ben

Geri