Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuru alanı değiştireceğim

Sprite

Gümüş 1 Üye
Merhaba arkadaşlar kuru alanım artık küçük geldiği için kaplumbağalarıma yeni bir kuru alan edinmek istiyorum ama kapıda ödemeli olması gerekiyor! Tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı yada direk link verseniz? Yani orta boy turtle pier felan olsa yeter ama link lazım ve kapıda ödeme olması gerekiyor :) iyi akşamlar herkese

Cvp: Kuru alan

kapıdan ödemeli işlem yapan bildiğim kadarıyla yok. parayı önden alıp sonra işlem yapıyorlar. banka hesaplarına havale yapmak gerek yalnız onda da 20 tl havale ücreti alınıyor.

Cvp: Kuru alan

Sprite' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar kuru alanım artık küçük geldiği için kaplumbağalarıma yeni bir kuru alan edinmek istiyorum ama kapıda ödemeli olması gerekiyor! Tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı yada direk link verseniz? Yani orta boy turtle pier felan olsa yeter ama link lazım ve kapıda ödeme olması gerekiyor :) iyi akşamlar herkese

Hocam bir ara bende alacaktim ama sonra kendim yaptim kuru alani. Isterseniz benim yaptigima bir bakin. Biraz siradisi ama almadigim iyi oldu diyorum kendi kendime . Bir bakin begenmezseniz yine kendiniz yapin. Ama dedigim gibi cok gerekli degil bence. Kendiniz yapabilirsiniz. ;)

Cvp: Kuru alanı değiştireceğim

http://www.atakanpetshop.com/ Buraya bakabilirsin Ali. Sitesinde pier göstermese de var diye biliyorum. Telefonla sorarsın. Kapıda ödeme seçenekleri de vardı diye biliyorum.

Çok sağolun arkadaşlar atakan petshoptan en yakın zamanda alacağım :)

Geri