Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuru alanımız küçük geliyor

Cvp: Kuru alanımız küçük geliyor

cem' Alıntı:
burcu seninkiler diş çıkarıyor herhalde ne bulsa ısırdıklarına göre. :smile: iki günde bir yeşillik at kemirsin dursunlar.

Herhalde :haha: Tamam atalım.Bakalım ne yapacaklar.

Büyük saklama kapları satılıyor 20 litre falan kapaklı onun ön tarafını kesersin öyle yaparsın ama alçak kalabilir Cm leri kaç tırmanıp kaçmasınlar :D

Cvp: Kuru alanımız küçük geliyor

Bauhaus'un temizlik malzemeleri bölümünde istediğiniz ölçüde saklama kabını bulacağınıza eminim.
Bu arada,kullandığım turtle topper'ın rampası biraz kaygan olduğundan benimkiler çok zorlanıyorlardı çıkmada.Üzerine kaydırmaz pedlerden serdim,bu seferde başladılar o kabarcıklı taraflarını birbir yemeye.Allah'tan erken farkettim.Şimdi boya işlerinde kullanılan rulo ızgarasını dremelle güzelce kestim ve üzerine küçük delikler açıp plastik cırtlarla bir güzel sabitledim.Aylardır sıkıntı sorun yok.Belki bir fikir vermesi açısından yazdım.Kolay gelsin.
mailto:/xkn28723h/f2e20_Rulo_Izgarasi.jpg

Ben idareten böyle bir şye yapmıştım sende yapabilirsin (benim şımarık bu yükseklitkten bile kaçtığı için etrafını eski bir plastik dosyayı keserek akvaryumun o bölümünü yükselttim ki hala arada bir kaçmaya çalışıyor)mailto:/forum/Konu-yeni-kuru-alanim--11245.html

Geri